pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zajebala sam se

#1020 od 03.01.2015 : Mujo i Haso
Došla Fata kući nakon dugo vremena, pa je Mujo upita: • Gde si do sada? Fata odgovara: • Zajebala sam se! Mujo je pita: • Kako si se zajebala? Fata odgovara: • Onako kako se ti zakartaš.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1072 od 12.01.2015 : Plavuše
Žali se jedna plavuša drugoj: • Zamisli, pala sam na vozačkom ispitu! • Pa kako? • Pa eto, nemam pojma. Vozila sam i došla do kružnog toka. Tamo lepo stoji znak na kome piše 30. Ja sam obišla 30 puta i instruktor mi kaže da sam pala! • Mora da si se zabrojala.
#3128 od 22.11.2017 : Perica
Učiteljica kaže Perici: • Pobogu, Perice, tako si mali, a već pušiš! • Nije to ništa, učiteljice, ja sam već radio i one stvari. • Iju, pa koja je to SREĆNICA bila? • Ne sećam se, bio sam mrtav pijan!
#439 od 17.06.2014 : Oglasi
Žena tridesetih godina, dva puta udovica, traži bogatog čoveka za brak, može i ružan. Šifra: Crna udovica.
#2485 od 27.03.2016 : Svaštara
Slučajno se zatekli šef i radnik u isto vreme kod brice. Nakon što ih je obrijao, brica upita: • Želite li da Vam namažem lice after shave-om? Šef kaže: • Nemoj, ako budem mirisao na after shave, žena će pomisliti da sam bio u kupleraju. Radnik kaže: • Mene možeš, moja žena ne zna kako tamo miriše.
#3009 od 27.03.2017 : Svaštara
Podstanar se obraća gazdarici: • Žao mi je, ovog meseca neću moći da platim stanarinu. • Pa, ... to ste rekli i prošli put! • Jesam, i vidite da držim reč.
#2424 od 18.02.2016 : Svaštara
Dođe neki mladić u kafić i ugleda stariju gospođu pa kaže: • Stara koka, masna supa. A ova će njemu: • Mlad slon, mala surla ...
#2033 od 09.09.2015 : Aforizmi i grafiti
Na pitanje "Kako je moguće da si ti sama?" odgovaram pitanjem "Kako je moguće da ti nisi?"
#1128 od 20.01.2015 : Doktori
• Doktore, jeste li baš sigurni da je mom mužu nužna operacija? Znate, veliki su to troškovi ..., - pita pacijentova žena lekara. • A mislite da će vam sahrana biti jeftinija? • Ma ne, ne, ali ne bih volela da platim i jedno i drugo.
#1739 od 04.06.2015 : Bračni
Bogataša zove njegov advokat i kaže mu: • Gospodine, imam jednu dobru i jednu lošu vest! • Danas mi nešto ne ide, loše sam volje, daj prvo dobru vest. • Dobra vest je da je Vaša supruga investirala 3.000 eur u dve slike, ali veruje da slike u stvari vrede 2 do 3 miliona ... • E odlično, svaka joj čast, baš si me oraspoložio! A koja je loša vest? • Na tim slikama ste Vi i Vaša sekretarica!
#1727 od 02.06.2015 : Perica
Pita nastavnik Pericu: • Šta je to anatomija? • To je ono što svako ima, ali je kod žena lepše!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo