pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Voliš li seks u troje

#694 od 20.11.2014 : Mujo i Haso
Pita Mujo Sulju: • Voliš li ti seks u troje? Suljo: • Ih, jos pitaš! Obožavam! • Pa trči onda kući!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3174 od 12.02.2018 : Bračni
Milorad kaže Živoradu: • Ja i Stojadinka smo kao Romeo i Julija, volimo se mlogo, ali naši nemaju razumevanja za našu vezu pa moramo da se krijemo! Živorad upita: • Prijatelju, pa ko može da vam zabrani vezu u 21-om veku, niste vi deca? • Njen muž i moja žena!
#651 od 15.11.2014 : Babe
Baba u autobusu i želi da sedne, pa se obraća jednom mladiću: • Ustani sine da baba smesti kosti. A vozač će na to: • Nemoj da ti Kosta jebe mater.
#3031 od 18.07.2017 : Babe
Ulazi baba u sex shop i pita: • Doooobaaaarrr dan, iiimmate li vvviiiibratorrr maaarke S&S? • Imamo - kaže prodavac. Na to će baba: • Rrrreciii miii kkaakooo seee gaaaasi?!
#1313 od 21.02.2015 : Cigani
Pitali cigu: • Reci Cigo, jesi li ikada imao priliku da kresneš medicinsku sestru? Ciga odgovara: • Nisam medicinsku, al' jesam ovu običnu!
#165 od 17.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Kada žena uzme stvar u svoje ruke, onda je to već velika stvar.
#2289 od 13.12.2015 : Bračni
Devojka: • Skidaj se, ... imamo samo 15 minuta dok se moji ne vrate. Žena: • Skidaj se, ... i daj sve što imaš šareno na ubacim u veš mašinu.
#2274 od 06.12.2015 : Bračni
• Ćale, moram da ti kažem ... ženim se! • Odmah da mi se izviniš! • Molim? • Šta moliš, hoću izvinjenje! • Za šta da ti se izvinim, aman!? • Izvini mi se odmah! • Pa šta sam loše uradio?!?! • Jesi ogluveo?! Izvini mi se odmah! • Pa gde sam pogrešio, zašto da ti se izvinim, opet te pitam!? • Hoćeš ti da se izviniš meni ili ne?!?! • Dobro izvini, ali pojma nemam šta sam loše rekao ... • E tako sine, prvi deo obuke si prošao ... kad naučiš da se izvinjavaš bez razloga i ako nemaš pojma šta si loše uradio ili rekao, skoro da si spreman da deliš život sa ženom ...
#1145 od 23.01.2015 : Svaštara
Vozi se tip sa devojkom u BMW-­u, i kaže u jednom momentu: • Joooooojj, moram da ti kažem nešto ... • Šta, šta? • Oženjen sam i imam dete! • Uplaši me, pička ti materina, ja mislila da BMW nije tvoj, budalo jedna!
#609 od 11.11.2014 : Međunarodni
Šetaju Francuz, Italijan i Haso i pričaju o seksu, kad ugledaju kozu privezanu za plot. • Joj, što nije Brižit Bardo - zavapi Francuz. • Joj, što nije Monika Beluči - požali se Italijan. • Joj, što nije mrak - zarida tužno Haso.
#3126 od 20.11.2017 : Perica
Pita učiteljica Pericu: • Po čemu je Severni pol dobio ime? • Pa, po Severini - odgovori Perica!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo