dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

To ti je peder

#2520 od 04.04.2016 : Mujo i Haso
Pita mali Ibro oca: • Tata, šta je to peder? • Da ti tata slikovito objasni ... Eto, bili smo ja i Haso u zatvoru zbog šverca cigareta. Bilo nam dosadno pa smo se kartali, pa ko dobije - jebe, a ko izgubi, biće jeben. Dobio Haso prvu partiju a ja se naguzim po dogovoru. Dobio on i drugu i treću. E, četvrtu partiju sam ja dobio i onda Haso kaže: - Meni se više ne igra - Eee ... vidiš, sine, to ti je peder.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1059 od 10.01.2015 : Svaštara
Nakon šest meseci zabavljanja, kaže devojka mladiću: • Dragi, vreme je da me predstaviš svojoj porodici. • Neće moći, draga, žena mi je na poslu, a deca u školi!
#165 od 17.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Kada žena uzme stvar u svoje ruke, onda je to već velika stvar.
#2804 od 15.10.2016 : Aforizmi i grafiti
Alkohol mi je pružio mnogo nezaboravnih trenutaka, kojih se ne sećam.
#3162 od 31.01.2018 : Bračni
• Doktore, moju ženu boli grlo i izgubila je glas! Šta da radim? • Raduj se, čoveče, raduj ...
#2333 od 04.01.2016 : Mujo i Haso
Haso: • Mujo, jebo mater, odreza mi mašina prst! • Kako bolan, odreza? • 'Vako, ... uhhh, jebo mater, ode još jedan!
#1812 od 23.06.2015 : Bračni
Kad smo dobili ćerku, ... e to je bio cirkus! Neprospavane noći, plač bebe u sitne sate. Kaže komšija prolazeći: • Dobro jutro komšija? Kako je mala Sofija? • Ništa ne pitajte komšija, ... cele noći nismo oka sklopili, ... baš mi je loše celo jutro! • A Lena ? Kako je mlada mama Lena? • Pa ja sam Lena, komšija, ... a Vule izgleda još gore od mene!
#1687 od 19.05.2015 : Perica
Mali Perica došao kod babe: • Šta se desilo Perice? Tata i mama se opet svađaju? • Aha ... • Mama se vratila sa letovanja i donela nekakav triper, pa ga dobio tata, komšija preko puta i poštar ... I sad se svađaju, a ja ne znam zašto, ... ili je mama malo donela, ... ili im nije podelila jednako ...?
#440 od 17.06.2014 : Aforizmi i grafiti
• Svako ima pravo na grešku - reče jež i siđe sa četke za kosu.
#411 od 14.01.2014 : Mujo i Haso
Mujo i Fata završili u ludari. Jednog dana, šetaju se njih dvoje pored bazena i Mujo se oklizne, padne u vodu i počne da se davi. Fata skoči za njim, uspe nekako da ga izvuče i spase ga. Sve to videla je glavna medicinska sestra i narednog dana dođe ona kod Fate i kaže joj: • Fato, imam jednu dobru i jednu lošu vest! Dobra je da ćemo te pustiti iz bolnice jer si bila hrabra i spasila Muji život! A loša je da se Mujo obesio u kupatilu kaišom! Fata će na to: • Ma nije se on obesio, to sam ga ja stavila da se osuši! Nego, kad ćete me pustiti odavde?
#492 od 19.09.2014 : Životinje
Jedna krava pita drugu: • Jesi li čula za bolest "kravlje ludilo"? • Ma baš me briga, ja sam pingvin ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo