pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kletva za taksistu

#1435 od 13.03.2015 : Svaštara
Najgora kletva za taksistu: • Dabogda ti se strujomer kod kuće okreće kao taksimetar u tvom vozilu.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3224 od 03.04.2018 : Plavuše
Kako je najlakše potopiti podmornicu punu plavuša? • Dovoljno je pokucati na vrata.
#3308 od 12.01.2019 : Bračni
Žena zove muža na mobilni: • Možeš li da pričaš? • Mogu! • Onda slušaj ... !
#152 od 16.03.2013 : Svaštara
Dogovaraju se carinici šta da kupe kolegi za svadbeni poklon, pa jedan predlaže: • Da mu kupimo kožnu garnituru? • Malo je! - ostali će u glas. • Da mu kupimo automobil? - reče neko. • Malo je! • Da mu kupimo stan? - opet će neko. • Malo je! • A da ga pustimo da radi jednu smenu sam? • E to je već previše! - zagrajaše svi u glas.
#529 od 04.11.2014 : Svaštara
Žene su nervozne samo u tri slučaja: • Kada dobiju, • Kada ne dobiju, • I kada bi trebalo da dobiju ... Inače su skroz OK!
#1422 od 11.03.2015 : Oglasi
Molio bih nekoga iz Vrnjačke Banje da otključa moj katanac sa mosta. Hvala.
#2354 od 15.01.2016 : Međunarodni
Došao Nemac kod doktora i kaže: • Doktore, hoću da od mene napraviš Engleza! Doktor će na to: • Nema problema, samo ću morati da te operišem i izvadim ti pola mozga. • Nema problema - odgovori Nemac. Posle operacije, doktor se izvinjava Nemcu: • Izvinite, došlo je do nekih problema, mi smo greškom izvadili tri četvrtine vašeg mozga! A Nemac će: • Mama miaaa!
#352 od 18.10.2013 : Svaštara
Brakorazvodna parnica. Sudija pita ženu: • Zašto se želite razvesti od muža? • Zato što nije dobar u seksu. Ženski glas iz sudnice: • Svima je dobar, samo njoj ne valja. Muški glas iz sudnice: • Ma njoj ni jedan ne valja.
#1109 od 16.01.2015 : Policajci
Čovek se napio i legao na sred parkinga. Naiđe policajac i pita ga: • Šta radiš tu? • Zar ne vidiš da sam se parkirao? • Pa, nisi ti auto. • Baš me briga, ... nisi ni ti pauk.
#2008 od 22.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Imam super ideje, samo što mi psihijatar ne dozvoljava da ih realizujem ...
#1678 od 28.04.2015 : Svaštara
• Gospođo, mogu li Vas ispratiti do kuće? • Samo pogledom, Gospodine, samo pogledom ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo