dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ne može da stane u zapisnik

#2411 od 07.02.2016 : Lala i Sosa
Tužila Persa Lalu za silovanje. Na sudu priča: • Strovalio me s leđa ... pa izvadio đoku ... • To ne može da stane u zapisnik, izvadio je, hoćete reći, penis. • Da. Strovalio me u bašti, pa izvadio ono ... ono, gos'n sudija, što ne može u vaš zapisnik da stane, ali može u moju pičku!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#442 od 18.06.2014 : Svaštara
• Ljubavi, obuj na brzinu nove cipele. • Je'l da mi vidiš noge u štikli? • Ma jok bre, nego da mi dohvatiš vinjak sa regala, visoko je, ne možeš bosa.
#989 od 30.12.2014 : Plavuše
Plavuša došla na intervju za posao sekretarice u jednoj firmi: • Znate li engleski? • Da. • Znate li šta zbači reč 'allow'? • Da. • Upotrebite tu reč u rečenici. • Allow, ko je na telefonu!
#3300 od 23.12.2018 : Svaštara
Posle koncerta, operska diva razgovara s poznanicom: • Bila sam fantastična. Je l` da? Moj glas je ispunio celu salu! • Jeste, draga moja. Toliko ju je ispunio, da su mnogi izašli da naprave mesta za tvoj glas ...
#256 od 08.06.2013 : Mujo i Haso
Kaže Haso Muji: • Mujo, kažu da džentlmeni više ne postoje! • Glupost. Pa juče sam Fati držao kišobran da ne pokisne dok je menjala gumu!
#1923 od 22.07.2015 : Bračni
Žena izlazi iz kupatila i kaže mužu: • Obrijala sam mačkicu, da li znaš šta to znači? • Znam, sifon se začepio!
#418 od 16.02.2014 : Doktori
Bila sam kod psihijatra. On je nacrtao ovce i rekao mi da ih čuvam dok se ne vrati, pa je izašao napolje. Ja sam nacrtala ogradu i otišla kući.
#3354 od 05.09.2019 : Aforizmi i grafiti
Ako vam se ujutru ne sviđa kako izgledate, onda noću radite manje ono što vam se sviđa!
#386 od 07.12.2013 : Crni humor
Kako Saša Matić muva devojku? • Čuo sam da si lepa.
#2525 od 07.04.2016 : Svaštara
SMS prepiska. Devojka piše: • Ćao, šta radiš? Dečko joj šalje odgovor: • Jednom rukom ti pišem, a drugom mislim na tebe!
#938 od 22.12.2014 : Piroćanci
Piroćanac popravljao krov na kući, pa se oklizne. Uhvativši se za oluk poče da dovikuje ženi: • Milanka, nemoj da mećeš meso u supu, ja ću danas da ručam u bolnici.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo