pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Posle obdukcije

#619 od 12.11.2014 : Doktori
• Doktore, kada ćete znati šta mi je? • Sutra, ... posle obdukcije.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1799 od 18.06.2015 : Chuck Norris
Šta radi medved kad sretne Chuck Norris-a? • Legne i pravi se mrtav.
#2089 od 08.10.2015 : Oglasi
Tražim bebisiterku da mi čuva žensko dete i povremeno pripazi malog! Šifra: Napaljeni tata.
#571 od 09.11.2014 : Perica
Na času engleskog pismeni zadatak. Perica vadi neku hartijicu, a profesor uzvikne: • Daj taj papir, uhvatio sam te! Ovaj mu da papir i nasmeje se: • Prazan je – 1 : 0 za mene! Svi se smeju, a profesor otvara dnevnik, upisuje mu keca i kaže: • Sad je 1 : 1.
#130 od 15.03.2013 : Pitalice
Šta je to nesporazum? • Zovneš komšinicu na kafu. Ona dođe, popije kafu i ode.
#2170 od 12.11.2015 : Svaštara
Momak muva lepu devojku koja predaje veronauku u školi. Pozove je da izađu i ona pristane. Upita je: • Hoćemo li nekud na piće? • Ne hvala. Da odem na piće, šta bih rekla svojim učenicima na veronauci? Posle duge šetnje po gradu ponudi joj cigaretu, a ona odbije uz reči: • Ne hvala, to nikako. Šta bih rekla svojim učenicima na veronauci? Sednu u auto i na putu ka kući tip ugleda motel. Pomisli da svakako nema šta da izgubi, pa je upita: • Hoćemo li svratiti? • Može! - odgovori ona. Iznenađen njenim pristankom, momak je upita: • Čekaj, čekaj, nije mi jasno ... pa, šta ćeš reći svojim učenicima na veronauci? A ona hladnokrvno odgovori: • Upravo ono što im uvek govorim: "Ne morate piti i pušiti da biste se dobro proveli"!
#1177 od 29.01.2015 : Političari
Pita Obama Putina: • Šta planirate sada, kada je Krim Vaš? Putin odgovara: • Pa čuj, i Aljaska je pripadala Rusiji ...
#1195 od 30.01.2015 : Svaštara
Sretnu se dvojica prijatelja. Prvi se požali: • Ne znam šta da radim sa taštom. Prava je veštica. Prijatelj ga upita: • Pa jesi li probao da joj napakostiš? • Ma, jesam. • A kakvu pakost si smislio? • Dao sam oglas u novinama sa njenim brojem telefona: „Seksualne usluge – jeftino!“ • Pa šta je bilo? • Veštica je već kupila novi mercedes.
#935 od 21.12.2014 : Pitalice
Kakva je razlika između automobila i žene? • Nikakva, što bolje izgleda to je skuplje održavanje.
#1169 od 28.01.2015 : Crnogorci
Tražio Crnogorac posao. I kaže ti on: • Daj mi neki pos'o, al' da ništa ne radim. I tako ti on nađe pos'o portira na groblju. Nakon dva radna dana da on otkaz. Kaže mu otac: • Sokole, što dade otkaz, jadan ne bio? • MA JEBEM TI TAKAV POS'O, TAMO SVI LEŽE, A JA JEDINI RADIM!
#166 od 17.03.2013 : Životinje
Kaže jedna crna mačka drugoj: • Danas će sigurno da me snađe neki maler. • Kako znaš? • Ma jutros mi jedan crnac prešao put.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo