dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Naravno, menjajte se

#2240 od 27.11.2015 : Političari
Unajmili Putin i Obama prostitutku, Putin je kreše, a ona Obami puši. U nekom trenutku Obama upita: • Vladimire, možemo li malo da se menjamo? • Naravno, menjajte se.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2109 od 19.10.2015 : Aforizmi i grafiti
Google mora da je žensko. Ima odgovore na sva pitanja.
#833 od 11.12.2014 : Svaštara
Srela se dva prijatelja. Kaže jedan: • Eee, živećeš sto godina! • Otkud znaš? - upita drugi. • Zato što sada izgledaš kao da ti je 99!
#2120 od 23.10.2015 : Svaštara
• Nabroj mi pet vrsta piva. • Zaječarsko, Lav, Hajneken, Staropramen i Jagodinsko. • Dobro, a sada mi nabroj pet vrsta kondoma. • Durex, ... ? • Ne ide, aa? • Ne. • Ne znaš? • Ne znam. • Pa, da manje piješ, a više jebeš, znao bi!
#1268 od 13.02.2015 : Svaštara
Overim knjižicu. Odem u Dom zdravlja, predam knjižicu i dok me prozovu - istekne mi overa.
#909 od 18.12.2014 : Pitalice
Koja je razlika između dinosaurusa i nevine srednjoškolke? • Nema razlike. Obe vrste su izumrle.
#671 od 18.11.2014 : Plavuše
Vozi se plavuša autobusom, iza nje sede dva muškarca i pokušavaju da se našale na njen račun: • 'Ajde pokaži nam sise i daćemo ti po 50 eura. Lukava plavuša im odgovori: • Dajte mi po 100 eura pa ću da vam pokažem gde sam operisala slepo crevo. Oni jedva dočekali i daju plavuši po 100 eura. • 'Ajde sada pokaži? U tom trenutku se autobus zaustavlja ispred bolnice i plavuša im kaže: • Evo u ovoj bolnici ...
#827 od 10.12.2014 : Svaštara
• Gde ćeš za Novu? • Kući. • Ma da bre, to ti je najbolje, ja sam uvek govorio da je kući najbolje! • A ti? • Egipat, 10 dana, all inclusive.
#3199 od 09.03.2018 : Mujo i Haso
Polaže Mujo ispit na Saobraćajnom fakultetu. Profesor ga pita: • Mujo, zašto se voz trucka kada se kreće? Muja stao, pa razmišlja. Posle nekoliko minuta, Mujo će: • Kao što znate, voz se kreće na točkovima. Točkovi su u obliku kruga, a površina kruga glasi: R na kvadrat puta PI. E, ono R je poluprečnik, i to je konstanta, pa od njega ništa ne zavisi. PI je takođe konstanta, a ono kvadrat - pa gde ste videli kvadrat, a da ne trucka?
#1769 od 11.06.2015 : Perica
Mali Perica se potukao u školi i posle nastave zaglavi kod psihologa na "ispiranju mozga". Kudi psiholog njega, kudi, da bi na kraju zaključio: • Perice, ne smeš da se tučeš, nije to dobro, treba da naučiš da daješ i uzimaš! Perica se nasmeja: • Pa baš sam to i radio! Psiholog ga zbunjeno upita: • Kako to misliš? Perica ponosno ispali: • Pa dao sam šamar i uzeo sendvič!
#596 od 10.11.2014 : Perica
Učiteljica: • Perice, kada se beru jabuke? Perica: • Kad komšija nije kod kuće!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo