dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nisi na Fejsbuku

#3035 od 18.07.2017 : Doktori
Pacijent kod lekara: • Doktore, pomagaj! Boli me stomak! • Šta si sinoć večerao? • Losos i šampanjac. • Aj' ne laži, nisi na Fejsbuku! • Boraniju ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2451 od 10.03.2016 : Mujo i Haso
Mujo i Haso polažu ispit iz anatomije. Pitaju Muju: • Šta će biti ako ti iskopamo jedno oko? Mujo kaže: • Neću videti na jedno oko. Pitaju ga ponovo: • Šta će biti ako ti iskopamo i drugo oko? Mujo odgovori: • Biću skroz ćorav. Mujo položi ispit, kaže Hasi sve odgovore i ode. I sad pitaju Hasu: • Šta će da bude ako ti odsečemo jedno uvo? Kaže Haso: • Neću videti na jedno oko. Pitaju Hasu opet: • A šta će biti ako ti odsečemo i drugo uvo? Haso odgovori: • Biću skroz ćorav. Profesor upita: • Ma, kakve veze imaju oči i uši? A Haso odgovori: • Pa, ako mi odsečete oba uva, kapa će mi pasti na oči.
#1371 od 05.03.2015 : Političari
• Predsedniče, stigao vam je mejl. • Reci mu neka dođe sutra. Danas idem u Bajčetinu da pečem rakiju!
#2305 od 20.12.2015 : Mujo i Haso
Kupila Fata vibrator, kod kuće ga uključila i kako se tresao ispadne joj na pod. Istog trena uleti Mujo u sobu, a Fata mu viknu: • Drž' ga Mujo, sve će nas pojebati ...!
#909 od 18.12.2014 : Pitalice
Koja je razlika između dinosaurusa i nevine srednjoškolke? • Nema razlike. Obe vrste su izumrle.
#439 od 17.06.2014 : Oglasi
Žena tridesetih godina, dva puta udovica, traži bogatog čoveka za brak, može i ružan. Šifra: Crna udovica.
#1741 od 04.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Legla mi plata, ali imam osećaj kao da je neko već spavao sa njom.
#2331 od 04.01.2016 : Mujo i Haso
Mujo pita devojku koja jе šetala psa: • Koja je to vrsta psa? Devojka kaže: • Akita. Mujo će na to: • Kita posle, nego reci mi, koje je rase pas?
#874 od 17.12.2014 : Svaštara
Pesimista vidi samo tamu u tunelu. Optimista vidi svetlo na kraju tunela. Realista vidi da je to svetlo u stvari voz. A mašinovođa vidi tri idiota na pruzi.
#334 od 19.08.2013 : Crnogorci
Sedi Crnogorac u dvorištu, mrzi ga da živi. U neko doba dohvati mobilni i pozove ženu. Ona se javi sa sprata: • Šta je? • Ama, ženo, imamo li mi još onije serum protiv zmijskog ujeda? • Imamo - odgovori ona - a što, da te nije ujela zmija? • Ama nije, no se primiče!
#2861 od 27.11.2016 : Bračni
Kaže žena mužu: • Dragi, sutra mi je rođendan! • Odlično! Imaš li kakvu želju? • Imam, počinje sa ‘S’, a završava sa ‘EKS' ... • Ajde majke ti, pa ti si luda. Šta će ti siporeks?!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo