dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Šta će čovek da pomisli o nama

#2879 od 12.12.2016 : Bračni
Vraća se muž kući i zatiče ženu sa ljubavnikom u krevetu, pa odmah poče da se dere i psuje, al` ga žena prekide: • Šta ti je, sta se dereš?! Šta će čovek da pomisli o nama!?!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1190 od 30.01.2015 : Životinje
Šeta se bik livadom, naiđe na rukavicu pa kaže: • Kravooo, ispao ti brus!
#120 od 15.03.2013 : Lala i Sosa
Dve plavuše putuju autobusom za Beograd i pričaju, a Lala prisluškuje razgovor: • Sinoć mi je bio dečko ... pa smo slušali muziku ... pa me je poljubio u obraz ... pa smo jeli ... pa smo pili sok ... pa smo gledali film ... pa me je mazio ... U neko doba vikne Lala, vidno iznerviran: • Ta kaži već jedared je l' bilo seksa il' nije! Trebô sam sići tri stanice ranije, a sad ću stići i do Beograda!
#2708 od 06.08.2016 : Svaštara
Leže dva ludaka na atomaku i pevaju. Odjednom se jedan od njih okrene na leđa i nastavi da peva. • Ej, zašto si se okrenuo? • Pa, druga strana ploče!
#948 od 23.12.2014 : Pitalice
Šta kaže banana vibratoru? • Šta se, bolan, treseš? Pa neće tebe pojesti!
#1406 od 09.03.2015 : Babe
Sede baba i deda na klupi u hladu, pa malo ćaskaju. Pita deda babu: • Sećaš li se ti baba kad sam te prvi put poljubio? A baba: • Sećam se, kako se ne bi sećala! Pita deda opet: • A sećaš li se kad sam te prvi put jebao? A baba će: • Kako si jebao tako se i sećam!
#849 od 12.12.2014 : Svaštara
Mladić razgovara telefonom sa svojom devojkom: • Ljubavi, kako te samo volim! Za tebe bih preplivao okean, popeo se na vrh Himalaja, ma ... • Dragi, kako si ti sladak, ‘ajde dođi do mene, sama sam. • Jao, nemoj večeras, pada neka dosadna kišica!
#3157 od 25.01.2018 : Aforizmi i grafiti
Žene loše parkiraju jer ih ceo život lažu koliko je 20 centimetara.
#1061 od 11.01.2015 : Svaštara
Dan posle udaje ćerke, otac reče ženi: • Eee boga mi, trebalo je da naučimo da igramo šah. • Zašto? • Pa, vidiš da smo dali damu za konja.
#2198 od 18.11.2015 : Bračni
Žali se prijateljica prijateljici: • Eh, šta ti je život! Nekada sam uživala u seksu kada mi se muž vrati sa službenog puta ... • A sada? • Sada uživam kad on ode na put.
#2394 od 31.01.2016 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše: • Vidiš ti, svake godine se sve manje beba rađa. • Da, zato nam opada mentalitet!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo