dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Neka se keramičari cimaju sa njom

#1959 od 01.08.2015 : Babe
Baba se napali da smrša za dedu i krene na aerobik. Posle više meseci treniranja baba demonstrira dedi šta je postigla. Pokuša gola da uradi špagu. Naravno pošto joj je između nogu kilometraža zabrinjavajuća, stvori se vakuum i baba se zalepi za parket. Deda pokuša da je odlepi, ali jok, nema šanse. Pozove deda parket servis, valjda će oni nešto da urade. Došli majstori, pokušavali satima nešto da urade i ništa. Odjednom majstor poče da gura babu, ne gore ili dole već u stranu. Deda i ostali majstori se čude šta koji moj ovaj radi, a ovaj onako očajnički reče: • Ma guram je do kupatila pa neka se keramičari cimanju sa njom!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1646 od 22.04.2015 : Policajci
Dva policajca: • Prodajem moju peglicu, 10 godina staru, sa pređenih 150.000 km. • Ko će ti kupiti peglicu sa 150.000 km? Idi kod mehaničara i skini kilometražu. Dan posle: • Bio sam kod mehaničara i skinuo kilometražu na 90.000 km. • Previše za jednu peglicu staru 10 godina. Treba da skineš još kilometara. Dan posle: • Znaš ona moja peglica; poslušao sam te i sada ima 25.000 km. • A da? I koliko tražiš?
#1608 od 15.04.2015 : Mujo i Haso
Kapetan postroji vojnike i kaže: • Ko napiše najkraću poruku kući i dobije odgovor, dobija nagradno odsustvo! Mujo napiše SMS Fati: • PPPO. Fata odgovori SMS-om: • PPPO. Kapetan razmišlja, pa kaže: • Dobro Mujo, dobićeš odsustvo, ali reci šta znače ove poruke? Mujo: • Peri Pičku Palo Odsustvo, a Fata je odgovorila: Poruka Primljena Pička Oprana.
#2464 od 18.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Izgleda da je svest naroda o vakcinaciji konačno porasla. Sinoć sam video jednog na ulazu u zgradu, sam se vakciniše!
#957 od 25.12.2014 : Oglasi
Potrebne devojke za tucanje. Šifra: Prerada oraha.
#2284 od 11.12.2015 : Aforizmi i grafiti
Ne možete vi da date toliko akcija i popusta, koliko ja mogu da nemam para.
#3409 od 18.10.2023 : Aforizmi i grafiti
Prednost pametnih ljudi je to što mogu da se prave da su budale, ... obrnuto je malo teže izvodljivo!
#1057 od 10.01.2015 : Pitalice
Šta je vrhunac pijanstva? • Kad alko test pokaže 2.5 promila, a ti kažeš policajcu da zaokruži na tri.
#872 od 17.12.2014 : Perica
Vraća se Perica kući i s vrata govori: • Tata, mama, danas me učitelj po prvi put pohvalio! • Sjajno, šta je rekao? - upita otac. • Rekao je: Svi ste vi deco magarci, a ti si, Perice, najveći!
#3297 od 02.11.2018 : Svaštara
Momac prilazi devojci: • Da te pitam, jesi li singl? • Za tebe sam album!
#795 od 05.12.2014 : Svaštara
Pita komšija popa na groblju: • Kako je, popo? Ovaj trlja ruke i kaže: • Umirucka narod, umirucka! Kad eto ti – umre popadija. Pita ga opet komšija: • Kako je, popo? A ovaj će: • Jao, ne pitaj, pomre čitav svet!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo