dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Šta će čovek da pomisli o nama

#2879 od 12.12.2016 : Bračni
Vraća se muž kući i zatiče ženu sa ljubavnikom u krevetu, pa odmah poče da se dere i psuje, al` ga žena prekide: • Šta ti je, sta se dereš?! Šta će čovek da pomisli o nama!?!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2523 od 06.04.2016 : Bračni
Pitao sam je: • Šta želiš da ti kupim? Nasmejala se zagonetno i rekla: • Možeš neku krpicu. • I kupio sam joj ... magičnu!
#1491 od 25.03.2015 : Mujo i Haso
Razgovaraju Mujo i Haso: • Kupio sam onoj mojoj rasipnici Fati knjigu: Umetnost štednje. • I? Ima li kakvih rezultata? • Da. Više ne pijem i ne pušim.
#3399 od 02.12.2021 : Svaštara
Majka najbolje zna, a moja jednom prilikom reče: • Najvažnija su realna očekivanja, mi smo tebe upisali u školu samo da dobiješ boginje! Sve preko toga je premija.
#369 od 31.10.2013 : Plavuše
Žali se plavuša majci: • Mislim da me muž vara. • A zašto to misliš? • Pa, ova naša deca uopšte ne liče na njega!
#1034 od 06.01.2015 : Međunarodni
Na dan žalosti u Severnoj Koreji, čovek zove telefonom nadležne u partiji i pita za zvanični stav: • Moram da pitam, da li je dozvoljen seks za dan žalosti? • Dozvoljen je, ali samo sa svojom ženom! • A zašto samo sa svojom? • Pa, da tuga bude veća!
#1172 od 29.01.2015 : Crni humor
Nađu dva kostura motor na groblju: • Hajde da se provozamo - kaže prvi. A drugi kostur kaže: • Važi, sačekaj me tu, odmah se vraćam. Vraca se on i nosi krst, a prvi ga pita: • Šta će ti to? A ovaj će na to: • Ne idem nigde bez lične karte.
#1214 od 02.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Lažne trepavice, lažna kosa, lažne grudi, lažni nokti, lažne oči, ... • I ti tražiš pravog muškarca ...? Daj, molim te ...
#2603 od 05.06.2016 : Perica
Pošao Perica u prodavnicu da kupi MP3 player, ali na putu ka prodavnici shvati da mu fali 100 dinara. Smišljao je, smišljao kako da od majke izmami 100 dinara i na kraju je smislio: • Mama, da li ćeš mi dati 100 dinara ako ti kažem šta je tata rekao sobarici kad nisi bila tu? Mama zamišljeno pogleda Pericu i dade mu 100 dinara. • Rekao je: Zatvori prozor, promaja je!
#1740 od 04.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Treba se kupati pre svakog spavanja, jer nikad ne znate šta ćete sanjati.
#1371 od 05.03.2015 : Političari
• Predsedniče, stigao vam je mejl. • Reci mu neka dođe sutra. Danas idem u Bajčetinu da pečem rakiju!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo