dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Molila sam Boga

#3365 od 23.11.2019 : Bračni
Milojka pije kafu sa Radojkom: • Molila sam Boga da mi da dobrog muža, i Bog mi je to dao. Moj muž se nije molio, pa je dobio šta je dobio!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2777 od 21.09.2016 : Svaštara
Dobije čovek poziv iz Poreske Uprave. Zovu ga da se lično pojavi i napiše izjavu, jer im se čini da je suviše mali iznos prijavio na ime poreza. On prvo ode kod svog knjigovođe da ga upita za savet, a ovaj mu kaže: • Obuci svoje najstarije odelo, tako će se oni uveriti da nemaš novaca i da su pogrešili kod obračunavanja poreza! Za svaki slučaj ode on i kod svog advokata, pa i njega upita za savet: • Obuci svoje najbolje odelo. Tako će oni pomisliti kako ih ti uvažavaš i poštuješ, pa će možda da se smiluju i umanje ti porez. Čovek ne zna koga da posluša, pa ode i kod popa, da i njega upita za savet: • Ispričaću ti jednu priču - kaže mu pop - Uoči svadbe, mlada upita svoju majku kakvu spavaćicu da obuče za prvu bračnu noć. Majka je posavetuje da uzme dugačku spavaćicu, dugih rukava. Upita mlada i svoju stariju sestru, a ona joj predloži da obuče kratku spavaćicu, nešto veoma seksi ... • Ali oče, kakve veze ta priča ima sa mnom? • Ista je kao tvoj slučaj, sine moj, ... šta god da obučeš, i ovako, i onako, bićeš jeban.
#841 od 12.12.2014 : Zemunci
Bila dva Zemunca na slavi i jedan jede prstima, a drugi će: • Nožem, brate, nožem! • Koga, brate, koga?
#2355 od 15.01.2016 : Bračni
Jutro je, 7 sati. Muž dolazi kući i nalazi uznemirenu suprugu u hodniku. Ona: • Nešto si okasnio, Supermane? • Mogu da ti objasnim. Draga, žao mi je, ali bio sam sa klijentima ... • ... i onda si cele noć do 7 sati raspravljao sa njima krive Drine, je l' da, Supermane? • Ma, pusti me da izgovorim. Uspeo sam da dobijem novog klijenta za firmu, odveo sam ga na finu večeru ... • ... i to do 7 sati ujutro? Supermane, pa koliko me glupom smatraš? • Ma priznajem, išli smo posle u noćni bar nešto da popijemo, tamo smo bili do 3 ... • ... da, da, Supermane, do 3. A šta je bilo do 7 sati? Reci, Supermane? • Paaa, otišli smo u plesni klub, ali ja sam samo gledao, bilo je dosadno. • Sve OK, Supermane, samo si gledao i čekao. U šta još treba da poverujem? • Pusti me da izgovorim i slušaj. Ma, ... zašto me stalno zoveš Supermane? • Samo Superman nosi gaće preko pantalona.
#549 od 06.11.2014 : Mujo i Haso
Fata daje podatke na šalteru: • Koliko imate godina? • 29 • Ali, to ste mi rekli i pre tri godine. • Pa nisam ja od onih žena koje danas pričaju jedno, a sutra drugo!
#898 od 18.12.2014 : Pitalice
Ko zviždi za ženama starijim od 40 godina? • Samo ekspres lonac!
#2943 od 27.01.2017 : Cigani
Kako Cigani zovu pirsing na ženskom polnom organu? • Mindžuša!
#976 od 29.12.2014 : Svaštara
U parku iza žbuna, dok je čovek u žurbi zakopčavao pantalone i trudio se da što pre napusti mesto, kulturna muva pita drugu muvu: • Izvinite, da li je ova stolica slobodna?
#3265 od 14.05.2018 : Plavuše
Šta ćeš dati plavuši koja ima sve? • Penicilin.
#1909 od 21.07.2015 : Svaštara
Razgovaraju dva 'solunca': • Je li bre, Milisave, je l' se sećaš kako je bilo kad smo bili mladi? Mogao si da prelomiš sablju preko kurca ... • Pa jes', tako je bilo ... • A je l' bi mogao sad to da uradiš? • Ma jok. Otkazale ruke.
#3228 od 07.04.2018 : Mujo i Haso
Žali se Haso Muji: • Hoću da kupim psa, Fata mi ne da ... • Misliš da pas hoće?!
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo