dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kada on ode na put

#2198 od 18.11.2015 : Bračni
Žali se prijateljica prijateljici: • Eh, šta ti je život! Nekada sam uživala u seksu kada mi se muž vrati sa službenog puta ... • A sada? • Sada uživam kad on ode na put.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1006 od 01.01.2015 : Svaštara
Svađaju se dva pedera. Prvi kaže: • Ti si glupan. A drugi odgovara: • I ti si! Opet kaže prvi: • Debil si, retardiran si. A drugi će: • I ti si! Prvi dreknu: • Ma, popuši mi ga! A drugi odgovara: • Je li, ... a sad hoćeš da se pomirimo?
#496 od 19.10.2014 : Svaštara
• Mama, a što se tetkina ćerka zove Ruža? • Zato što tetka voli cveće, zlato moje. • Mama, a šta ti voliš? • Đokice, ne budi dosadan.
#334 od 19.08.2013 : Crnogorci
Sedi Crnogorac u dvorištu, mrzi ga da živi. U neko doba dohvati mobilni i pozove ženu. Ona se javi sa sprata: • Šta je? • Ama, ženo, imamo li mi još onije serum protiv zmijskog ujeda? • Imamo - odgovori ona - a što, da te nije ujela zmija? • Ama nije, no se primiče!
#2417 od 13.02.2016 : Crni humor
Upecao ribolovac zlatnu ajkulu i ona mu obećala da će mu ispuniti jednu želju ako je pusti. On poželeo da ima đoku do poda i ajkula mu odgrizla noge.
#787 od 05.12.2014 : Chuck Norris
Čak Noris nikad neće dobiti srčani napad! Njegovo srce nije glupo da ga napadne.
#91 od 13.03.2013 : Političari
Službenik za naplatu parkinga prilazi mladom gospodinu koji je upravo uparkirao svoj auto: • Gospodine, danas ne smete ovde da parkirate auto. Ovuda danas prolaze članovi Vlade. • Ne brinite. Imam kasko, osiguran je od krađe. - odgovori čovek.
#1662 od 25.04.2015 : Svaštara
Razgovaraju dvojica penzionera: • Sećaš li se kada smo ono u vojsci dobijali brom da ne bismo jurili ženske? • Sećam se. • E, pa izgleda da je počelo da deluje.
#2564 od 07.05.2016 : Bračni
Razgovaraju dva prijatelja: • Moja žena zna da kuva, ali neće! • Ćuti, ti si još i dobro prošao, moja ne zna da kuva, ali hoće - razočarano će drugi.
#2984 od 02.03.2017 : Policajci
Zaustavi policajac vozača: • Da li ste nešto popili? • Popio sam jedan kapućino. Policajac sumnjičavo vrti glavom i pita: • A da nisu ipak bila dva-tri kapućina?
#3175 od 13.02.2018 : Međunarodni
Izveo Bosanac Dalmatinku na večeru. Dalmatinka naručuje: • Ja ću dagnje ... • Ne kaže se dagnje, nego jagnje, bona - prekide je Bosanac!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo