pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Visa ili MasterCard

#2714 od 09.08.2016 : Aforizmi i grafiti
Dokazano je da ženu zadovoljava dužina od 8,5cm ... Nije bitno da li je u pitanju Visa, American Express ili MasterCard.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#286 od 26.06.2013 : Svaštara
Dođe udovica kod Svetog Petra i pita može li videti svog pokojnog muža. Kaže Sveti Petar: • Naravno! - uzme jednu knjigu i počne tražiti. Zatvori knjigu i kaže: • E, među anđelima nije. Onda traži u drugoj pa kaže: • Nije ni u čistilištu. Nema ga! Uzme još jednu knjigu, traži, pa će: • Nije ni među onima proglašenim blaženim ili svetima. Najednom se priseti i upita udovicu: • Koliko ste dugo bili u braku? Udovica: • Pa nekih 50 godina ... Na to će Sveti Petar uzimajući novu knjigu: • Pa što ne kažete da je među mučenicima ...
#1672 od 27.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Prevedeno na jezik turizma, depilacija stidnih dlačica predstavlja uređenje divlje flore oko banjskog lečilišta.
#1104 od 15.01.2015 : Svaštara
Ulazi pijanac u autobus i počinje da viče: • Svi ovi napred su pederi, ovi iza su klošari, a ovi u sredini su seljačine! Vozač autobusa pobesneo pa naglo zakoči autobus: • De ponovi još jednom, pseto pijano, ko su pederi, ko klošari, a ko seljačine?! • E, sada ne znam ni ja, kada si zakočio sve si ih pomešao!
#1736 od 03.06.2015 : Babe
Devojka baca kondom u kontejner, a baba je gleda. Devojka će: • Šta je, šta bleneš?! Zar se nikad nisi jebala? Baba će na to: • Ma jesam, al' mu nikad nisam oderala kožuru!
#391 od 07.12.2013 : Međunarodni
Turista u Novom Meksiku pita poglavicu indijanskog plemena: • Kolika vatra mora da se založi kada se šalju dimni signali? • Sve zavisi od toga da li treba da obavimo lokalni ili međunarodni razgovor.
#1469 od 20.03.2015 : Mujo i Haso
Kaže Mujo Fati: • Fato, 'ajde da poradimo na tvojoj lepoti. • 'Ajde! • Ti idi da se šminkaš, a ja idem da se napijem!
#32 od 11.03.2013 : Svaštara
Pita službenik šefa: • Šefe, da li mogu danas ranije da izađem sa posla, da pomognem ženi oko kućnih poslova? • Ne možeš! - odgovara šef. • Hvala puno, šefe, znao sam da mogu da se pouzdam u Vas!
#2361 od 16.01.2016 : Pitalice
Šta je to cev? • To je šipka kroz koju je provučena rupa.
#757 od 02.12.2014 : Oglasi
Izgubila mi se tašta. Pronalazaču slede batine.
#1058 od 10.01.2015 : Svaštara
Na krštenju starijeg čoveka upita pop: • Odričeš li se sotone? • Pope, je li ti to mene krstiš ili razvodiš?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo