dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Hoće li biti istrage?

#521 od 03.11.2014 : Crni humor
Došla žena kod gatare da joj gleda u karte i ova joj kaže: • Vaš će suprug uskoro umreti. • Ma to znam, ... nego, hoće li biti istrage?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1519 od 30.03.2015 : Policajci
Pijanac ide glavnom ulicom, zaustavi se i počne da piša. Policajac ga spazi i vikne: • Sram te bilo! Kazna 500 dinara. Pijanac traži po svim džepovima i konačno pronađe 1000 dinara. Sada policajac traži 500 dinara za kusur, ali ne može da nađe. Na to će pijanac: • Pišaj i ti - ja častim!
#3030 od 18.07.2017 : Aforizmi i grafiti
Kada žena kaže: Molim? - to ne znači da nije dobro čula, već ti daje šansu da se pokaješ za to što si rekao!
#2417 od 13.02.2016 : Crni humor
Upecao ribolovac zlatnu ajkulu i ona mu obećala da će mu ispuniti jednu želju ako je pusti. On poželeo da ima đoku do poda i ajkula mu odgrizla noge.
#1401 od 09.03.2015 : Bračni
U sred noći probudi žena muža i kaže: • Dragi, baš sam nešto ružno sanjala i prepala sam se. Znaš, kada sam bila mala i kad sam se u sred noći bojala mraka, ili kad mi je bilo hladno, mama bi me uvek privila ka sebi, zagrlila i poljubila. A muž će: • Pa ti stvarno nisi normalna!? Sad, u pola noći, da te vozim kod mame?
#1543 od 04.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Džaba pantalone Armani, kada je ponašanje k'o Đogani ...
#1866 od 07.07.2015 : Svaštara
Pričaju dva pezionera: • U čemu je razlika između WC-a i groba? • Pa, ne znam. • Sve ti je to isto - kad se mora, mora se.
#783 od 05.12.2014 : Svaštara
Došle tri gospođe na pijacu da kupe krastavce. Prva kaže: • Dajte mi kilogram, kraćih, ali debljih. Druga će: • Meni isto dajte kilogram, ali tanjih i dužih. A treća: • Dajte mi dve kile bilo kakvih, meni trebaju za salatu ...
#2688 od 24.07.2016 : Mujo i Haso
Mujo bio šegrt u kovačkoj radnji. Kaže majstor kovač Muji: • Sada ću kliještima uzeti užarenu potkovicu iz peći i kad ti klimnem glavom, ti čekićem udari po njoj ... Ne zna se šta je kovač rekao Muji kada se osvestio!
#729 od 27.11.2014 : Svaštara
Šumadinac ušao u lift zajedno sa zanosnom plavušom. Ona upita: • 'Oćeš li gore ili dole? • Polako snajka, nismo se još ni upoznali - odgovori on.
#2217 od 23.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Ako je ženi srce od kamena, tu ni tucanje ne pomaže.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo