pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Previše iskustva

#2749 od 02.09.2016 : Aforizmi i grafiti
Ima žena koje tvrde da su svi muškarci isti. Zar to nije malo previše iskustva?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#743 od 30.11.2014 : Piroćanci
Uhvatio Piroćanac zlatnu ribicu. • Kupi mi najnoviji Audi! - naredi joj. • Hoćeš li na kredit ili na leasing? - pita ga ribica. • A hoćeš li ti na ulje ili na mast?
#2903 od 29.12.2016 : Svaštara
Svađaju se Milutin i komšinica Javorka: • Da si kojim slučajem moj muž, sipala bi ti otrov za pacove u piće! • A da si ti kojim slučajem moja žena, ja bi ga i popio!
#395 od 07.12.2013 : Međunarodni
Došao Crnogorac u Zagreb i pita: • Ko vam je ovo? Hrvat odgovori: • Ban Jelačić. A Crnogorac će: • Dobro, a koji ga ovo junak jaše?
#561 od 08.11.2014 : Mujo i Haso
Mujo u autobusu daje svoju kartu kontroloru, on gleda, gleda, ... pa mu kaže: • Gospodine, ovo je dečija karta! A Mujo će: • Eto vidite koliko sam dugo čekao autobus!
#2048 od 18.09.2015 : Pitalice
Zašto Internet ne može da zameni standardne štampane novine? • Zato što Internetom ne možeš da ubijaš muve.
#1734 od 03.06.2015 : Međunarodni
Razgovaraju ministri policije Nemačke, Amerike i Srbije. Kaže nemački ministar: • Naša policija svako krivično delo ili zločin razreši i otkrije počinioca najkasnije za nedelju dana! Amerikanac kaže: • Naš FBI to uradi još brže, za maksimalno tri dana! Na to će srpski ministar: • A naša policija je toliko efikasna da učestvuje već u samom činjenju krivičnog dela!
#2523 od 06.04.2016 : Bračni
Pitao sam je: • Šta želiš da ti kupim? Nasmejala se zagonetno i rekla: • Možeš neku krpicu. • I kupio sam joj ... magičnu!
#2764 od 10.09.2016 : Mujo i Haso
Sretne Mujo Hasu kako sedi u kolima, pita ga: • Šta radiš? • Evo, učim da vozim u rikverc. • Aha, ... samo napred!
#760 od 02.12.2014 : Pitalice
Zašto žene uvek gledaju porniće do kraja? • Očekuju venčanje.
#910 od 18.12.2014 : Svaštara
Otišao slikar u park. Iznenada dobije inspiraciju za slikanje pa poviče: • Papira, papira, dajte mi papira! A jedan iz žbunja dovikne: • Ma šta će ti papira, obriši se lišćem kao ja.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo