dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Krsta mi

#2044 od 18.09.2015 : Babe
Pričaju dve babe: • Prestala sam da psujem - kaže jedna. • A ja više ne verujem u boga - kaže druga. • Sereš? • Ne, krsta mi.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3187 od 25.02.2018 : Aforizmi i grafiti
Ako se plašite da ćete se ugojiti, pre obroka popijte čašicu rakije. Ona eliminiše osećaj straha.
#3069 od 10.10.2017 : Mujo i Haso
Pričaju Mujo i Haso, pa kaže Mujo Hasi: • Haso, da znaš kako su mene jurile žene kad sam bio mlađi? • A što te više ne jure? • Pa, više im ne kradem tašne.
#3401 od 20.12.2021 : Crnogorci
Idu dva Crnogorca nekim planinskim putem, ... odjedanput jedan zastane, vrati se par koraka nazad i zgazi puža koji je bio na stazi iza njih! Drugi se iznervira: • Danilooo! Auu čoče, što uradi to?! • Aa, nervira me mnogo, prati nas još od Kolašina!
#3275 od 24.05.2018 : Perica
Pita nastavnica Pericu: • Šta je bilo posle smrti cara Lazara? • Sahrana - odgovori Perica!
#1631 od 19.04.2015 : Svaštara
Uđe neki mladić u trgovinu i pita: • Je l' imate kondome sa ukusom pomorandže? • Da - odgovara mu prodavačica. • A je l' imate sa ukusom banane? • Da. • A je l' imate sa ukusom jagode? Priđe mu neki starac i pita ga: • Mali, o'š ti da jebeš, il' da praviš kompot?
#46 od 11.03.2013 : Lala i Sosa
Krenuo Lala u vojsku, a Sosa plače: • Kako ću znati šta da ti šaljem u paketu kad ne znam da čitam? • Ta, Soso, ja ću ti crtati, a ti to pošalji. Tako i bi. Lala crta ćurku, Sosa šalje. Lala crta štrudlu, Sosa šalje. I tako sve do jedanput. Siže pismo: crta tačka crta tačka. Sosa ništa ne razume i ništa ne pošalje. Dolazi Lala na odsustvo i kaže: • A bog te materin, Soso, što mi nisi poslala paket onomad? • Pa nisam znala šta si nacrtô. • E, glupa ženo, ta crtô sam rezance s makom!
#2624 od 11.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Detinjstvo je završeno kada majka prestane da krije slatkiše, a otac počne da krije rakiju.
#829 od 10.12.2014 : Plavuše
Razgovaraju crnka, brineta i plavuša. Kaže crnka: • Ja sam svojoj ćerki našla cigaretu ispod jastuka, čini mi se da puši. Na to će brineta: • A ja svojoj špric, bojim se da se drogira. Tek će plavuša: • Ja sam svojoj našla kondom ispod jastuka, sve ove godine nisam znala da je muško!
#332 od 19.08.2013 : Pitalice
Šta radi Emir Bekrić kada zakasni na bus? • Čeka ga na sledećoj stanici.
#1821 od 26.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Nemati vaginu ne znači imati muda.
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo