Manje sranja nego u gradu

#2367 od 16.01.2016 : Aforizmi i grafiti
Na selu ima manje sranja nego u gradu. To je zato što se na selu stoka drži zatvorena.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 55 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1856 od 05.07.2015 : Međunarodni
Anketa u Švajcarskoj: "Da li mislite da Švajcarska ima previše stranaca?"
• 5% je odgovorilo - NE.
• 20% je odgovorilo - DA.
• 75% je odgovorilo: Bolji me kurac, to je vaš probljem ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 59 Ocena: 
#4 od 11.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Ako misliš da nikoga na ovom svetu nije briga da li si uopšte živ, ... samo preskoči da uplatiš jednu ratu kredita.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 96 Ocena: 
#809 od 06.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Uvedeno novo pravilo u bolnicama:
• Od sada za vreme porođaja, pored muža, može da bude prisutan i otac deteta.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 38 Ocena: 
#1756 od 08.06.2015 : Bračni
• Ništa se ne brini - kaže žena mužu koji se upravo vratio sa službenog puta - niko nije povređen. Samo je jedan idiot uleteo u haubu mog automobila i napravio od njega harmoniku!
• A kojom brzinom je vozio?
• Nije uopšte vozio, kreten, stajao je!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 39 Ocena: 
#1202 od 30.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Moju generaciju u mladosti je život mazio, ... a zna se šta posle maženja sledi.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 37 Ocena: 
#1915 od 22.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Moram priznati da današnje žene imaju mnogo veća muda od većine muškaraca, ... a i brkove, takođe.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 22 Ocena: 
#2648 od 26.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Muškarac kad ćuti, on je mislilac. Žena kad ćuti, eee ... onda je mislilac najebao.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 46 Ocena: 
#123 od 15.03.2013 : Cigani
Razgovaraju dve Cigančice od 13 godina.
Prva kaže:
• Ja već imam dečka, a šta ti čekaš?
• Ja čekam bebu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 55 Ocena: 
#499 od 19.10.2014 : Međunarodni
Posle obilaska španskog grada, turista završi u jednom restoranu. Dok je ispijao sangriju, primeti kako konobar gostu za susednim stolom servira ogroman tanjir s nekim specijalitetom koji ne samo da je dobro izgledao, nego je i sjajno mirisao, pa brže bolje upita konobara:
• Šta vam je to?
• Senjor, imate odličan ukus, to su testisi bika koji je stradao na jutrošnjoj koridi. Pravi specijalitet!
• Moram to probati, donesite i meni jednu porciju.
• Žao mi je senjor, to služimo samo jednom dnevno, imamo svakoga jutra samo jednu borbu s bikom, ali ako hoćete, mogu vas rezervisati za sutra.
Turista potvrdi, i sutradan, kad je ponovo došao u restoran, jelo je bilo spremno. Nakon što ga je dobro osmotrio sa svih strana i pojeo par zalogaja, pozove kelnera:
• Ovo je stvarno jako dobro, ali vidim da je danas porcija puno manja u odnosu na onu porciju od juče?
Konobar slegne ramenima:
• Si, senjor. Ponekad i bik pobedi!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 48 Ocena: 
#1950 od 31.07.2015 : Babe
Išle dve babe ulicom i naišle na šlajm. Prva kaže:
• Jao, vidi broš!
A druga krene da ga podigne, pa kad se razvukao, kaže:
• Nije broš, nego lančić!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 28 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.