Prava prijateljica

#1974 od 13.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Prava prijateljica sama ponudi, ... ne čeka da je pitaš.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 42 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3371 od 01.02.2020 : Policajci
Zaustavi pandur čoveka i kaže:
• Dokumenta, molim!
Ovaj mu da dokumenta, pandur ih gleda, prevrće i na kraju ga pita:
• Gospodine, a šta ste vi po zanimanju?
Ovaj kaže:
• Biohemičar.
A pandur ga na to upita:
• Pa, dobro, a šta ste sada?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 236 Ocena: 
#2493 od 27.03.2016 : Mujo i Haso
Razgovaraju Mujo i Haso:
• Haso, čega se ti najviše bojiš?
• Zmija, a ti?
• Žena!
• Pa to ti je, bolan, isto.
• Nije, za zmije imaš protivotrov!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 37 Ocena: 
#1205 od 31.01.2015 : Crnogorci
Jedan stari par odlučio da ode kod doktora na pregled. Doktor je prvo pregledao muža:
• Izgleda da je sve u redu s Vama, imate li nekih problema?
• Pa, doktore, ništa posebno, ali kad vodim ljubav sa ženom prvi put, onda je sve u redu. Ali, kad krenemo u drugu rundu, onda počnem jako da se znojim i to mi malo smeta.
Nakon toga, doktor pregleda ženu:
• I Vi izgledate dobro, ali Vaš muž mi kaže da kada vodite ljubav prvi put onda je sve u redu, a drugi put se puno znoji. Znate li možda zašto?
Žena odgovori:
• Naravno da znam doktore: Prvi put je u januaru, a drugi u avgustu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 44 Ocena: 
#3076 od 20.10.2017 : Aforizmi i grafiti
Čekajući princa, žena obično promaši i konja, zaljubi se u magarca i završi sa svinjom!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 71 Ocena: 
#2722 od 15.08.2016 : Plavuše
• Videla sam ti momka danas ...
• Gde?
• U gradu, ... šeta sa ženom i decom!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 40 Ocena: 
#1164 od 27.01.2015 : Svaštara
Razgovaraju dva penisa u WC-u:
• Kako ide?
• Ma, ne pitaj ... U poslednjih pola meseca me eksploatišu deset puta dnevno ... Već sam na ivici snage ...
• Pa što se malo ne opustiš?
• Ma, ne smem. čim se opustim, odma' hoće da me pojedu ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 16 Ocena: 
#1082 od 14.01.2015 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše i kaže jedna:
• Doktor mi je rekao da sledećih nedelju dana živim na jabukama.
Druga će:
• A šta ako padneš?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 25 Ocena: 
#2455 od 11.03.2016 : Babe
Ostavio sam laptop na podu. Moja baba je pomislila da je to kućna vaga. Sve u svemu, baba mi je teška 500 evra.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 60 Ocena: 
#1262 od 12.02.2015 : Svaštara
Mladi par nesrećnim slučajem stradao pre venčanja. Stigli oni u raj, pa pitaju Svetog Petra da li bi mogli nekako da se venčaju, jer se mnogo vole. Sveti Petar im reče da se niko do sad nije venčavao u raju ali ako su sigurni da to žele neka odu kod Boga. I odoše oni kod njega, ispričaše mu sve, ali kaže Bog da sačekaju nekih 5 godina i tek onda da mu se jave. Prođe 5 godina, oni ponovo kod Boga, ali reče Bog, čekajte jos 5 godina i biće sve gotovo. Evo i njihove 10. godine u raju, odoše kod Boga i on kaže da može venčanje.
• Biće venčanja, ja častim sve!
Živeše oni nekih godinu dana u braku, ali počeše svađe i odoše opet kod Boga da mu kažu da žele razvod. Bog će na to:
• Trebalo mi je 10 godina da nađem popa u raju, ... Šta mislite koliko će mi trebati da nađem advokata?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 43 Ocena: 
#749 od 01.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Rođendani su veoma korisni. Što ih više imaš, to duže živiš.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 24 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.