dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Manje sranja nego u gradu

#2367 od 16.01.2016 : Aforizmi i grafiti
Na selu ima manje sranja nego u gradu. To je zato što se na selu stoka drži zatvorena.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2342 od 10.01.2016 : Političari
Idu ulicom Milo i Toma, ugledaju 100 EUR na ulici. Toma kaže: • Mi Srbi, se ne saginjemo! Milo će na to: • Naša država je ekološka država - i stavi pare u džep.
#2723 od 16.08.2016 : Međunarodni
Severno Kosovo. Albanac pozvoni Srbinu: • Dobar dan, komšija, koljiko oćeš za tvoja kuća? • Paa, ... da kupim neki lep stan u Nišu i da ne brinem puno – dva kila zlata! • Evo tebi četiri kiljograma u zljatu! • A zašto toliko? • Idi kupi stan u Ljubljana, da te ne seljim dvaput!
#2511 od 28.03.2016 : Cigani
• Sinko, ajde pusti baku da sedne. • Gospođo draga, ja sam vozač.
#1489 od 24.03.2015 : Mujo i Haso
Uhvatio Mujo Fatu sa Hasom u krevetu pa zagalami: • Fato, šta radite ti i Haso u našem krevetu? • Haso ti je egzorcist, isteruje đavola iz mene! • A kako je znao da te spopao? • Mala me stalno svrbila. • Onda sam i ja najebao! • Zašto? • Stalno me svrbe jaja! • Pa počeši se! • Ne pada mi na pamet! • Zašto? • Vidi kako me Haso gleda!
#255 od 08.06.2013 : Chuck Norris
Kako Čak Noris daje gol u vaterpolu? • Kroz noge!
#2730 od 19.08.2016 : Mujo i Haso
Mujo i Fata na odmoru u Crnoj Gori, kad god su u restoranu, Fata uvek naručuje mešano meso i ostala dobra jela, a Mujo samo salate. Primeti to konobar posle nekoliko dana pa pita Fatu: • Gospođo, dozvolite mi da Vas pitam, zašto Vi uvek naručujete samo mešano meso, a Mujo samo salate? Fata će na to: • Pa, kad jebe k`o zec, neka i jede k`o zec!
#1020 od 03.01.2015 : Mujo i Haso
Došla Fata kući nakon dugo vremena, pa je Mujo upita: • Gde si do sada? Fata odgovara: • Zajebala sam se! Mujo je pita: • Kako si se zajebala? Fata odgovara: • Onako kako se ti zakartaš.
#1134 od 21.01.2015 : Svaštara
• Sinoć me pozvalo desetak devojaka da izađem. ... Pa šta ako je to bilo zato što sam ušao u ženski WC, sve se računa.
#2964 od 12.02.2017 : Aforizmi i grafiti
Meni niko ništa u životu nije pomogao. Sve što imam svojim rukama sam ukrao!
#436 od 17.06.2014 : Crnogorci
• Vođe Radio Podgorica. Dobro jutro, radni narode Crne Gore. Tačno je sedam sati i 300 minuta.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo