pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Dva traktora na jajima

#835 od 11.12.2014 : Svaštara
Dolazi lik na tetoviranje i kaže da želi sliku ferarija na penisu. • Opa! Želite da zadivite curu? – kaže mu majstor za tetovažu. • Ne, nemam curu, imam dečka – kaže mu lik. • Onda bi bilo dobro da istetovirate još i dva traktora na jajima – posavetova ga majstor. • A zašto? – upita lik radoznalo. • Pa kad vam ferari upadne u govna, da ga traktori izvuku – mirno mu objasni majstor.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1161 od 27.01.2015 : Mujo i Haso
Vratila se Fata od ginekologa, pa je Mujo pita: • Kako pica? • Dobro. • Kako sise? • Dobro. • Kako šupak? • E, za tebe ga nisam pitala.
#2906 od 01.01.2017 : Crnogorci
Krenuo Crnogorčev sin u Ameriku, pa otac odlučio da ga posavetuje: • Sine, ako vidiš da svi plaču, plači i ti; ako vidiš da svi pevaju, pevaj i ti! Sin upita: • A, tajo, ako vidim da svi rade? • E, onda se skloni da im ne smetaš.
#3386 od 24.09.2020 : Zemunci
Kako se zove dečiji hor u Zemunu? • Kalibri
#101 od 15.03.2013 : Pitalice
Šta je uspeh? • Sa 2 godine, uspeh je da ne mokriš u gaće. • Sa 10 godina, uspeh je da imaš prijatelje svojih godina. • Sa 18 godina, uspeh je da imaš vozačku dozvolu. • Sa 20 godina, uspeh je da imaš žensku i dobar seks. • Sa 30 godina, uspeh je da imaš puno para. • Sa 50 godina, uspeh je da imaš puno para. • Sa 60 godina, uspeh je da imaš žensku i dobar seks. • Sa 70 godina, uspeh je da imaš vozačku dozvolu. • Sa 75 godina, uspeh je da imaš prijatelje svojih godina. • Sa 80 godina, uspeh je da ne mokriš u gaće.
#1616 od 16.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Muškarci su kao kafa. Samo dobra kafa može da te drži budnom cele noći.
#324 od 12.08.2013 : Mujo i Haso
Došla Fata kod doktora i žali se da je sve boli. Pregledao je doktor i shvativši šta je Fati reče joj da dođe sutra Mujo kod njega. Pođu sutra Mujo i Fata kod doktora. Uđe Mujo i ostane malo duže dok mu doktor nije objasnio da Fati fali seksa. Kad je Mujo izašao, Fata ga uplašeno pita, misleći na najgore: • Šta mi je bolan, Mujo? • Nije ti, Fato, ništa, ali lijeka ti nema.
#3096 od 03.11.2017 : Oglasi
Noćas na splavu `Lude noći` izgubljen jedan mali spermatozoid. Poštenoj nalazačici želim redovan ciklus!
#178 od 19.03.2013 : Svaštara
• Moj dnevnik ... Dan 1. Spremna sam za ovo divno krstarenje ... Ponela sam najlepše haljine. Tako sam uzbuđena! • Moj dnevnik ... Dan 2. Celi dan smo mirno plovili. Bilo je divno, videla sam nekoliko delfina i morskih kitova. Kako mi je divno počeo odmor! Danas sam srela kapetana i učinio mi se zanimljiv. • Moj dnevnik ... Dan 3. Bila na bazenu, ronila i igrala golf ... Kapetan me pozvao za svoj sto da večeram s njima. Bila mi je to velika čast, bilo mi je extra. Vrlo je zgodan i zanimljiv muškarac. • Moj dnevnik ... Dan 4. Bila sam u kazinu i dobila 110 eura. Kapetan me pozvao na večeru u svoju kabinu. Bila je to luksuzna večera, školjke, kavijar, šampanjac. Pitao me da ostanem s njim i odbila sam poziv. Rekla sam mu da ne želim prevariti supruga. • Moj dnevnik ... Dan 5. Ponovo sam išla na bazen i malo sam izgorela na suncu. Kapetan me pozvao na piće, istina je da je jako ljubazan muškarac. Opet me pitao da li želim provesti noć s njim i opet sam ga odbila. Tada me je uslovio, ako ne odem s njim u krevet potopiće brod! Ostala sam skamenjena. • Moj dnevnik ... Dan 6. Danas sam spasila nekih 1.600 osoba ... četiri puta! Tako sam srećna!
#2536 od 18.04.2016 : Pitalice
Zašto žena ne nosi kondom u svojoj torbici? • Pa, dok bi ona našla kondom u torbici, dete bi napunilo tri godine!
#2637 od 21.06.2016 : Pitalice
Šta je to cunami? • Puna plaža ljudi, a nigde žive duše!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo