dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Imam i za to potreban alat

#2466 od 20.03.2016 : Svaštara
• Žao mi je, ali moram da te osudim zbog proizvodnje i prodaje rakije! - reče sudija Milisavu. • A ko me video da proizvodim rakiju? - upita Milisav. • Nisu te videli, ali su ti u podrumu pronašli za to potreban alat! • Onda me osudite i za silovanje! • Zašto za silovanje? • Pa, imam i za to potreban alat!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2124 od 23.10.2015 : Bračni
Jedan uobičajeni bračni dijalog: • Draga, gde je čaj? Ne mogu da ga nađem ... • Pa tamo gde bi i trebalo da bude, idiote. U šarenoj fioci, u plastičnoj kutiji za kafu, na kojoj piše ŠEĆER!
#3075 od 18.10.2017 : Zemunci
Kako se Zemunac moli Bogu? • Tebra, ako te ima, kaži mi kako da se sakrijem kao ti?!
#1947 od 31.07.2015 : Svaštara
Veče je, dva pedera putuju avionom. Prvi kaže drugom: • Daj da te pojebem! Drugi kaže: • Daj, nemoj, ljudi gledaju. Prvi će na to: • Ma ne gleda niko, svi spavaju, probaj da tražiš čašu vode od stjuardese, videćes. Drugi vikne: • Vode! Niko se ne javi, pa drugi reče: • Aj' može. Ujutro prolazi stjuardesa avionom i vidi čiču kako se smrzava, pa ga pita: • Zašto niste tražili ćebe? Čiča odgovori: • Jesi luda, ovaj sinoć tražio čašu vode, pa su ga jebali cele noći!
#3023 od 13.06.2017 : Mujo i Haso
Jada se Mujo: • Moja Fata više voli svoj vibrator nego mene! • Odakle ti to? - pita ga Haso. • Pa čestitala mi je rođendan na datum kada ga je kupila!
#394 od 07.12.2013 : Piroćanci
Dolazi Piroćanac u banku i kaže: • Dajte mi jedno piće. • Šta vam je, čoveče, pa ovde je banka! • Baš zato, preko puta je dve banke.
#2325 od 27.12.2015 : Crni humor
Titanik tone. John pita: • Koliko je do zemlje odavde? Jack mu odgovara: • 1 kilometar. John skoči u more i pita: • U kojem smeru? Jack mu dobaci: • Prema dole!
#2105 od 13.10.2015 : Mujo i Haso
Fata zove Muju telefonom: • Mujo, gde si? • Evo me, u lovu sam! • A ko to tako glasno stenje, bolan? • Medved!
#1866 od 07.07.2015 : Svaštara
Pričaju dva pezionera: • U čemu je razlika između WC-a i groba? • Pa, ne znam. • Sve ti je to isto - kad se mora, mora se.
#753 od 02.12.2014 : Svaštara
Majka prebacuje ćerki: • Ako sam ti rekla da su svi muškarci isti, ti to ne moraš da proveravaš baš svakog dana!
#175 od 19.03.2013 : Mujo i Haso
Trči Fata, nosi sina na rukama i kuka: • Mujo, Mujo! Šta da radim? Mali progutao metak! Mujo se baci u stranu i drekne: • Ne okreći ga prema meni, jeb'o ti on mater!
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo