dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ne pijem dok vozim

#115 od 15.03.2013 : Životinje
Lete dva komarca iznad pijanog čoveka. Kaže prvi: • Ajde, ujedi ga! Na to će drugi: • Ne, hvala, ne pijem dok vozim!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2140 od 01.11.2015 : Svaštara
Najradosniji praznik među zaposlenima je "Plata". To je praznik koji okuplja radnike, miri zavađene i pokazuje kakvi svi dani treba da nam budu – puni sloge i entuzijazma. To je dan praštanja i vraćanja dugova. Kolege se tog dana pozdravljaju rečima "Legla je!" a otpozdravlja im se "Vaistinu je legla!". Zvuci SMS poruka kojima banke obaveštavaju o uplati, takozvane Blagovesti, doprinose širenju veselja po kolektivu. Slavi se dva dana i obično je to prvi mrsni dan nakon podužeg posta.
#2793 od 05.10.2016 : Mujo i Haso
Mujo kaže Hasi: • Poslao sam moju Fatu u nudistički kamp. • Što tamo, bolan? • Ma dosadila mi, stalno kuka kako nema šta da obuče!
#2406 od 05.02.2016 : Političari
Došao Crnogorac na granicu: • Šta imate da prijavite? - pita carinik. • Ništa, u koferima imam samo knjige. • Dobro, ali otvorite kofere da pogledamo ... Crnogorac otvori kofere kad ono: u jednom boksovi cigareta, u drugom droga, u trećem oružje. • I ovo vi zovete knjigama? - pita carinik. • Pa kako nijesu čo'če? To su ti sabrana dela Mila Đukanovića! - odgovori Crnogorac.
#1477 od 22.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Tražim ženu svog života, ... ali pod uslovom da ne sazna njen muž.
#1999 od 19.08.2015 : Zemunci
Na Božiš sretne Zemunac ortaka na ulici i kaže mu: • Hristos se rodi. • Uuuuu, čestitam! Kad ćeš da častiš?
#2416 od 12.02.2016 : Aforizmi i grafiti
Izabrala bih ja princa da konj nije onako blenuo umene.
#2655 od 01.07.2016 : Piroćanci
Kaže frajer Piroćanac: • Volim skromne cure, šetnja po parku, klupica ... A riba će na to: • Neka, platiću ja kafu, jeftinija je od upale krajnika ...
#544 od 06.11.2014 : Crnogorci
Dođe Crnogorac u kafić i sedne. Prilazi mu konobarica i pita ga šta će da popije. Naruči on kafu. • A kakvu kafu želite? – upita ga konobarica. Kaže on: • Vako jaku kâ što sam ja, a tako slatku kâ što si ti! Donese ona kafu, Crnogorac srkne, pa kaže: • E, đevojko, grdna, a da se ti nijesi malko precijenila?
#442 od 18.06.2014 : Svaštara
• Ljubavi, obuj na brzinu nove cipele. • Je'l da mi vidiš noge u štikli? • Ma jok bre, nego da mi dohvatiš vinjak sa regala, visoko je, ne možeš bosa.
#3085 od 29.10.2017 : Aforizmi i grafiti
Volim sneg, jer to je jedino što siđe sa planine u grad, a ne postane direktor!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo