dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da nije pubertet

#294 od 26.06.2013 : Životinje
Sedi zeka pored potoka, ogleda se u vodi i cedi crvene tačkice na licu. Naiđe lija pa ga upita: • Šta je, zeko, pubertet? • Ma, nije nego sačma - odgovori zeka.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#840 od 11.12.2014 : Pitalice
Zašto prasići žmure dok sisaju? • Sramota ih je što im je keva svinja.
#2319 od 26.12.2015 : Aforizmi i grafiti
Igrao sam Loto. Dobio sam isto što i mlada prve bračne noći.
#3170 od 08.02.2018 : Pitalice
Šta je to lokalna anestezija? • To je kada se napiješ kod komšije!
#2690 od 25.07.2016 : Svaštara
Betmena prevarila devojka, pa ga Robin pita šta će da uradi povodom toga: • Oprostiću joj sve, nisam ja Supermen - odgovori Betmen!
#1994 od 19.08.2015 : Bračni
Čovek koji je inače vrlo nesrećan u braku, vraća se kući potpuno pijan. Žena mu otvara vrata: • Dakle - zamuckuje on i petlja jezikom - Ja zaista nemam sreće ... • Kako to? - pita ga žena. • Cele noći sam pio da te zaboravim, a sada te vidim duplo!
#296 od 26.06.2013 : Životinje
Ode zeka u prodavnicu i pita prodavca: • Izvinite, imate li tortu od šargarepa? • Nema. Pita tako zeka svakog dana i ništa od torte. Jednog dana, besan prodavac mu reče: • Zeko, ako još jednom dođeš, zakucaću te. Zeka dođe i pita: • Imate li eksere? • Ne. • A tortu od šargarepa?
#3331 od 20.04.2019 : Aforizmi i grafiti
Poznata pevačica osigurala je svoje noge na 30 miliona dolara. Direktor banke joj je rekao da noge može da podigne kad god hoće!
#2675 od 15.07.2016 : Aforizmi i grafiti
Žao mi je što sam te ostavila kada sam ti bila najpotrebnija, ali ti znaš da te ja volim najviše na svetu. Ljubi te tvoja pamet.
#3240 od 19.04.2018 : Pitalice
Koji muškarci su najbolji muževi: • Arheolozi. Što su starije, žene su im sve zanimljivije!
#1372 od 05.03.2015 : Mujo i Haso
Srela se Fata u gradu s prijateljicom, a ova će odmah: • Fato, bona, znaš li da se priča da te Mujo vara? Fata slegne ramenima: • Znam, bona, znam i s kim, al ne znam, boga mi, s čim!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo