Šta je to viluk?
#1623 od 17.04.2015 : Zemunci
Pita mali Zemunac oca:
• Ej, ćale, š'a je to 'viluk'?
• Viluk? Ne'm pojma! 'De si to čuo, bre?
• U školi, ćale! Rekla učiteljica: Okačite jakne, 'nači, viluk!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2800 od 11.10.2016 : Policajci
Kako policajac objašnjava sinu negativne brojeve?
• To ti je, sine, kad imaš 10 ljudi u kupeu, 15 izađe i treba da se vrati još 5 da bi kupe bio prazan.
#786 od 05.12.2014 : Chuck Norris
Čak Noris je jedini čovek koji je uspeo da ubedi svoju babu da nije gladan.
#1863 od 07.07.2015 : Pitalice
U čemu je razlika između pite i tašte?
• Pita je dobra kad je vruća, a tašta kad se ohladi.
#2987 od 05.03.2017 : Bračni
Negde na ulici, razgovaraju muž i žena. Žena kaže:
• Majke ti, pogledaj onu pijanduru!
• A, ko ti je taj? - upita muž.
• Pre jedno deset godina me je zaprosio i odbila sam ga.
• O Bože, pa on još slavi! - odbrusi muž.
#2118 od 23.10.2015 : Aforizmi i grafiti
Imamo mi muda, a i sreće smo kurate.
#3006 od 24.03.2017 : Pitalice
Koja je razlika između Milka Ðurovskog i Tita?
• Milko je zajebao Zvezdu, a Tito Budućnost, Napredak i Jedinstvo!
#463 od 22.07.2014 : Mujo i Haso
Sedeli Mujo i Haso u parku, pričali i pili rakiju. Pričaju oni kako alkohol škodi i odjednom kaže Mujo:
• E, Haso, ba, 'vako ćemo. Ako ne pogodiš u kojoj ruci mi je rakija nikad više nećemo piti, a ako pogodiš, nastavljamo! Je l' važi?
• Važi, Mujo.
Stavi Mujo ruke iza leđa i kaže:
• Pogađaj!
Haso se misli, pa kaže:
• Desna!
A Mujo mu na to odgovori:
• Daj Haso, bolan, koncentriši se malo !!!
#1874 od 11.07.2015 : Međunarodni
Smuvaju se Mujo i Italijanka, šetaju oni plažom, a Italijanka mu kaže:
• Baciami amore! ( Poljubi me, ljubavi! )
• Kud da te bacim u more?
Italijanka ponovi:
• Baciami amore!
• 'Ajd kad si tako navalila!
Baci je Mujo u more, a Italijanka počne da vikče:
• Aiuto, Aiuto! ( U pomoć, u pomoć! )
A Mujo će:
• Ludačo, nije more ljuto, nego slano!
#2304 od 20.12.2015 : Životinje
Došao mucavac u pet šop i pita:
• Kkolllliko kooošššttta ovvvaaaj pa-pa-paaapppagggaj?
Prodavac mu kaže:
• 50 evra!
Mucavac:
• Uuuuu skkkkuppppo, skkkkuppppo.
A papagaj će:
• Šta bre skupo, vidiš da pričam bolje od tebe!
#2833 od 04.11.2016 : Svaštara
• Čime se baviš?
• Pojim stoku ...
• Aha, znači poljoprivreda, stočarstvo ...
• Ne, ja sam konobar!