dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kad se zapalio masturbirajući

#2260 od 01.12.2015 : Pitalice
Kada je Pinokio shvatio da je od drveta? • Kad se zapalio masturbirajući.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#556 od 07.11.2014 : Crnogorci
Šetaju se Crnogorac i sestra njegovog najboljeg druga. Čim su zašli za neku ogradu, kaže ona: • Ja se bojim da ćeš ti mene silovati! • Ma šta ti pada na pamet, odakle ti to? – brani se on. Posle nekog vremena, opet će ona: • Ti ćeš mene najposle silovati, osećam ja to! Ovaj se ubi od objašnjavanja da mu to nije ni na kraj pameti. Posle desetak metara, zaustavi se ona i kaže: • Znaš šta: ajde ti mene lepo siluj pa da se ja više ne bojim!
#3064 od 18.09.2017 : Mujo i Haso
Mujo i Haso se šetaju Menhetnom. Odjednom, sa visoke zgrade pade jedna zgodna plavuša i razbi se na trotoaru. A Mujo će: • Je l' vidiš, bolan, Haso, što ti je standard? Oni ovo bacaju, a mi bismo je jebavali još 15 godina!
#95 od 13.03.2013 : Svaštara
Sretnu se dva drugara na autobuskoj stanici. Prvi pita drugog: • Šta ima jarane, jesi li se oženio? • Nisam još. - odgovara drugi. • Pa šta čekaš? - upita prvi. • Autobus. - odgovori drugi.
#3025 od 17.07.2017 : Svaštara
• I, ... čime se ti baviš? • Pa, trgujem ljudskim organima. • Šta se sa tim zajebavaš, imaš li ti srca? • Uf, nestalo, možda bude sledeće nedelje ...
#911 od 18.12.2014 : Perica
Ulazi nastavnica u razred držeci pismene zadatke i ljutito kaže: • Sram vas bilo, deco! Ja vam zadajem temu "Slavne žene sveta" a vi mi tamo pišete o Ceci i nekakvoj Ledi Gaga! Kako se nijedan nije setio da piše recimo o ... Mariji Kiri!?! Na to se deca uzvrpolje, pogledavaju i počnu da se smeju. • Vama je sad i smešno, sram vas bilo! Na to se Perica odvaži, ustane i kaže: • Nastavnice, ne zove se Marija Kiri, nego Maraja Keri!
#2924 od 16.01.2017 : Svaštara
Razgovaraju dva lažova: • Jesi li ti čuo za Atlantski okean? • Jesam, nego šta! • E, pa ja sam ga celog preplivao! • A, jesi li ti čuo za Mrtvo more? • Naravno ... • E, ako nisi znao, ja sam ga lično ubio!
#634 od 14.11.2014 : Pitalice
Zašto se patuljci stalno smeju dok igraju fudbal? • Zato što ih trava golica po jajima.
#1037 od 07.01.2015 : Plavuše
Kako plavuša pali svetlo posle seksa? • Otvori vrata od auta.
#389 od 07.12.2013 : Životinje
Razgovaraju dve krave na livadi: • Muuu, al' je ova trava dobra! - kaže prva. • Muuu, smotaj i meni jedan! - kaže druga.
#2663 od 08.07.2016 : Svaštara
Komšija je opet je priveo neku ribu, toliko su glasni da ne mogu da zaspim. Brojim im orgazme. Do sad su imali osam, ... računajući i moja dva.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo