dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Moj muž nije gospodin

#890 od 18.12.2014 : Doktori
Žena srednjih godina kod ginekologa: • Doktore, neka i moj muž uđe u ordinaciju. • Gospođo, nije valjda da nemate poverenje u mene, ja sam fini gospodin. • Znam, doktore. Ali Vaša medicinska sestra je u čekaonici sama sa mojim mužem, a moj muž nije fini gospodin ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3389 od 15.11.2020 : Aforizmi i grafiti
Idu dve puške ulicom i pucaju od smeha.
#3296 od 01.11.2018 : Svaštara
Savet mog dede: • Ako te devojka prevari, neka padne seks pomirenja. Na kraju ostavi novac na krevetu i izađi kao gospodin.
#675 od 18.11.2014 : Plavuše
Šta kaže plavuša kad zatrudni? • Šta me briga, možda nije moje ...
#2254 od 30.11.2015 : Mujo i Haso
Bili Mujo i Haso u nekom hotelu i preko noći ih izboli komarci. Žale se oni na recepciji, a recepcioner ih pita jesu li ostavili svetlo. • Jesmo, bolan - odgovoriše Mujo i Haso. • Ma, morate ugasiti, svetlo ih privlači - na to će recepcioner. I tako drugu noć oni ugase svetlo, kad u pola noći uleti u sobu svitac, a za njim još nekoliko njih ... Mujo viknu: • Bežimo Haso, evo ih sa baterijama!
#947 od 23.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Ako kod mene vidite neki divan status koji veliča brak i tako to, znajte da su mi hakovali profil.
#2919 od 13.01.2017 : Pitalice
Koje ptice prenose pričiji grip? • Divlja ševa, sa patke na gusku!
#555 od 07.11.2014 : Oglasi
Devojka, 23 godine, visoka, zgodna, crna kosa, plave oči, uspešno zaposlena i bogata traži mušku osobu sličnih osobina kojoj bi prodala deset kubika bukovih greda.
#1619 od 16.04.2015 : Perica
Dolazi mali perica iz škole sa krvavim nosem a majka ga pita: • Perice, zašto ti je krvav nos? A Perica će na to: • Jedan dečak me je ujeo za nos! • Ijuuuu crni sine! Pa jesi li ga zapamtio? • Naravno, imam njegovo uvo u džepu!
#904 od 18.12.2014 : Oglasi
Prodajem lep padobran, neotvaran, jednom korišćen. Malo zamrljan.
#3309 od 13.01.2019 : Aforizmi i grafiti
Kada piješ, najvažnije je da imaš meru. Evo ja, na primer, imam meru zabrane upravljanja motornim vozilom u trajanju od tri meseca.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo