dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zato što nije moj

#1098 od 14.01.2015 : Svaštara
Razgovaraju dvije prijateljice: • Ja se tako razveselim kad vidim tvog muža! • Ne razumem, ... a zašto? • Zato što nije moj!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1087 od 14.01.2015 : Plavuše
Ide plavuša ulicom i naiđe na neku ženu, pa joj se obrati: • E, gde si, Tanja, dugo se nismo videle ... Na to će žena: • Izvinite, ali ja nisam Tanja. A plavuša će: • Ju! Čak si i ime promenila!
#780 od 04.12.2014 : Svaštara
Objašnjava stariji spermatozoid mlađem: • Sine, kada kreneš u akciju, lutaj malo, pa ćeš naići na crnu rupu koja se zove materica. Uđi u nju i ti si završio svoj zadatak. Posluša mlađi starijeg i kad ugleda nešto crno - upita: • Jesi li ti materica? • Ne, ja sam karijes!
#1988 od 19.08.2015 : Doktori
• Doktore, zvoni mi u ušima. • Pa, javite se.
#905 od 18.12.2014 : Svaštara
• Ja bih bio najsrećniji kada bi svi pešačili bar 10 kilometara dnevno. • Vi ste lekar? • Ne, ja sam obućar.
#3429 od 17.08.2026 : Životinje
U zoološkom vrtu dali majmunu da jede trešnje, a majmun prvo stavi trešnju u guzicu pa je tek onda pojede. Primetili to radoznali posetioci, pa pitaju čuvara zašto majmun prvo stavlja trešnju u guzicu pre nego što je stavi u usta. • Ma, pustite ga, jadničak, pre neki dan je pojeo celu kajsiju, zajedno sa košticom, i ... naravno, ...posle je imao problema da iskaki košticu. Zato sada, uvek, prvo proba da li može da prođe.
#1061 od 11.01.2015 : Svaštara
Dan posle udaje ćerke, otac reče ženi: • Eee boga mi, trebalo je da naučimo da igramo šah. • Zašto? • Pa, vidiš da smo dali damu za konja.
#3212 od 22.03.2018 : Svaštara
Hitna prevozi debila u duševnu bolnicu. Na jednoj nizbrdici vozač viknu: • Upomoć, ne rade nam kočnice! • Ne brini, na kraju ulice ima znak STOP! - dobaci debil.
#972 od 28.12.2014 : Svaštara
Otišao čovek kod čarobnjaka i pita ga može li da poništi kletvu koja je bačena na njega. • Zavisi - kaže čarobnjak - ako se sećaš tačnih reči ... • Kako se ne bih sećao: "Sada vas proglašavam mužem i ženom ...".
#2190 od 17.11.2015 : Cigani
Na regrutaciji goli mladići stoje ispred lekarske komisije koja ih pregleda i procenjuje njihovu sposobnost za vojsku. Došao red na Cigu, doktor ga gleda i kaže: • Sposoban! • Al' gos'n doktor, nisam sposoban majke mi, ja sam dvopolan! - očajno će Ciga. • Kako dvopolan? Vidi koliki ti je! • Jes', gos'n doktor, al' sam zato pička u dušu.
#1090 od 14.01.2015 : Cigani
Zašto se ne treba kačiti sa Cigom koji ide u prvi razred osnovne škole? • Zato što mu ćale ide u osmi razred.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo