dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Baba može da odigra dva kola

#104 od 15.03.2013 : Pitalice
Koja je razlika između babe na svadbi i Zvezde u Evropi? • Baba može da odigra dva kola.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3037 od 18.07.2017 : Crnogorci
Crnogorac muva devojku: • Radiš li, mala? • Radim ... • O'š li da ti sredim trudničko?
#3321 od 06.03.2019 : Chuck Norris
Čak Noris ne čita knjige. On ih netremice gleda sve dok ne dobije informacije koje želi.
#479 od 16.09.2014 : Perica
Ide Perica sa mamom i tatom na more. Ćale razmišlja, biću sa Pericom 10 dana u sobi, daj da opeglam ženu pa sam miran. Upada Perica u sobu: • Joooj tata šta to radiš?! • Znaš Perice da mama ne zna dobro da pliva, hoću sad da je naduvam da ne potone na moru. • Tata ništa ne brini, poštar je jutros dva puta duvao i još jezikom proverio da ne pušta.
#2849 od 15.11.2016 : Mujo i Haso
Mujo došao po Hasu mrtvačkim kolima, da izađu u grad. Haso, kad je video vozilo, prozbori: • Bolan Mujo, ja ti tu ne ulazim! Mujo: • `Ajde Haso ne budali, ljudi umiru da uđu u njih, a ti mi tu nešto kenjaš!
#1676 od 28.04.2015 : Pitalice
Šta je to vernost? • To je kada čovek promeni tri žene, a ostane sa istom ljubavnicom.
#2352 od 13.01.2016 : Crni humor
Rešila Radojka da se uda preko oglasa i navela uslove: • Da ne pije, da ne puši, da ne ide po kafanama, da je ne tuče, ali da radi dobro "one stvari". I tako, ... posle bezbroj neuspešnih pokušaja, dolazi joj na vrata bogalj. Otvara ona i pita: • Koj' si mi sad pa ti? • Ja sam došao po tvom oglasu, ispunjavam sve tvoje uslove. • Kako to? • Pa, ... evo, ruke nemam, ne mogu da te bijem. Noge nemam, ne mogu da idem po kafanama. • A "one stvari" - pita ona. • A šta misliš, kako sam pozvonio?
#72 od 13.03.2013 : Doktori
Pričaju dve komšinice: • Draga moja, šta je to sa Vama? Da li ste jako bolesni? • Ja bolesna?! Zdrava sam k'o dren! A zašto me to pitate? • Pa, čujte, vidim da Vam već tri dana za redom svako jutro dolazi doktor. • Oprostite, molim vas, kad je Vama svako jutro dolazio onaj pukovnik, meni nije bilo ni na kraj pameti da pomislim da je počeo rat.
#1971 od 11.08.2015 : Bračni
Muž kaže ženi ujutro, pre odlaska na posao: • Kad se obrijem, osećam se 10 godina mlađi! • E, nećeš se ti više brijati pre odlaska na posao. • Nego kad? • Uveče, pre spavanja.
#2401 od 04.02.2016 : Međunarodni
Šta radi Bosanac kada završi školu? • Ide u Sloveniju da traži posao. A šta radi Slovenac kad završi školu? • Ide u Bosnu da traži oca.
#2909 od 04.01.2017 : Cigani
Unuk u poseti kod babe: • Bako, ima li kod tebe WiFi? • More, ima da jedeš to što ima, nemoj da mi tu izvoljevaš!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo