dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Samo za čvrste momke

#3002 od 20.03.2017 : Svaštara
Pošao proliv u diskoteku. Kada je stigao, zatekne ga govno na vratima i kaže mu: • Ti ne možeš da uđeš, ovo je klub samo za čvrste momke!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1776 od 12.06.2015 : Mujo i Haso
Došao hodža u džamiju i pita: • Ko se boji žene neka ustane? Svi ustali samo Mujo ostao da sedi. Pita njega hodža: • Šta je, zašto ti sediš? A ovaj će ti njemu: • Čim si mi je spomenuo noge mi se odsekle!
#516 od 31.10.2014 : Perica
Dolazi Perica iz škole i pita ga otac: • Sine, kako si prošao u školi? • Tata ti si fudbaler, pa ćeš me razumeti. Produžio sam ugovor sa prvim razredom na još godinu dana.
#134 od 15.03.2013 : Cigani
Došla ciganka kod ginekologa. On joj reče da ode iza paravana, da se skine, da legne na krevet i da digne noge. A ciganka kaže njemu: • Pa dobro, doktore, ali valjda ćemo prvo malo da se ljubimo!
#1510 od 28.03.2015 : Plavuše
Razgovaraju dve sekretarice, naravno, plavuše: • Kakvu ćeš smicalicu napraviti za 1. april? • Razglasiću po firmi da sam trudna, svi će šefovi biti u panici.
#3068 od 28.09.2017 : Međunarodni
Igra Bosna protiv Brazila i šutira Ronaldinjo slobodan udarac, a živi zid se okrenuo prema svom golu. Golman se dere na njih: • Šta ba, radite? • Ćut` bolan, hoćemo i mi da vidimo gol!
#563 od 08.11.2014 : Perica
Perica se obraća ocu: • Tata, kupi mi iPhone. • Reci magičnu reč. • Valentina. • Koja Valentina? • Tvoja ljubavnica. • Koji iPhone želiš?
#3146 od 10.12.2017 : Doktori
U nekoj lekarskoj ordinaciji: • Doktore, počeo sam da sanjam veverice kako igraju fudbal ... • Ma, nije to ništa strašno. Evo, prepisaću ti ove pilule, redovno da ih piješ i snovi će nestati. • Dobro, ali počeću od sutra da ih pijem, ... noćas je finale!
#1219 od 03.02.2015 : Mujo i Haso
Skupila se ekipa kod Muje i igraju poker, a Fata u kuhinji priča telefonom, kad čuje Muju kako se dere: • Ajde Fato, skuvaj kafu, ponovo sam te vratio!
#1057 od 10.01.2015 : Pitalice
Šta je vrhunac pijanstva? • Kad alko test pokaže 2.5 promila, a ti kažeš policajcu da zaokruži na tri.
#887 od 18.12.2014 : Doktori
• Joj doktore, boli me, evo tu ... stomak ... • Dobro, dobro, sad ćemo pogledati, hajte vi skinite se. • Ajoj doktore, mene je sram, aj' ti prvi!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo