Sada ti je najbliže

#2184 od 16.11.2015 : Svaštara
Zet ispraća svoju taštu na aerodrom. Kada avion polete zet viknu:
• Bože, uzmi je, sada ti je najbliže.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2995 od 13.03.2017 : Aforizmi i grafiti
Potrčao je u susret tramvaju. Nažalost, tramvaj ga nije prepoznao.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 58 Ocena: 
#551 od 07.11.2014 : Pitalice
Kako se zove planina osam puta veća od Velebita?
• Velebajt
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 23 Ocena: 
#2982 od 28.02.2017 : Bračni
Razgovaraju dve sredovečne žene:
• Moj muž više ne pije, ne ide po kafanama i ne juri za ženskama!
• Stvarno? Kad je prestao?
• Paaa, sutra će biti 40 dana ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 78 Ocena: 
#3321 od 06.03.2019 : Chuck Norris
Čak Noris ne čita knjige. On ih netremice gleda sve dok ne dobije informacije koje želi.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 86 Ocena: 
#2455 od 11.03.2016 : Babe
Ostavio sam laptop na podu. Moja baba je pomislila da je to kućna vaga. Sve u svemu, baba mi je teška 500 evra.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 60 Ocena: 
#976 od 29.12.2014 : Svaštara
U parku iza žbuna, dok je čovek u žurbi zakopčavao pantalone i trudio se da što pre napusti mesto, kulturna muva pita drugu muvu:
• Izvinite, da li je ova stolica slobodna?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 22 Ocena: 
#278 od 12.06.2013 : Perica
Klinci u školi dobili zadatak da naprave nešto na temu "Za svaki slučaj". Prva čita Marica:
• Nas je u kući četvoro. Dok mama i tata rade ja i brat se nikad ne svađamo i jako smo dobri. Ipak, mama na polici drži batinu, za svaki slučaj.
• Bravo, odličan sedi, 'ajde ti Lazo.
• Moj brat je lovočuvar i svaki dan obilazi lovište. Kod nas nema opasnih životinja, ali uvek nosi pušku, za svaki slučaj.
• Odlično, ko će dalje?
Javlja se Perica:
• Kao što znate, mi živimo u malom mestu. Imamo školu, poštu i crkvu. Naš sveštenik nije oženjen i neće se ženiti, ali ima kurac, za svaki slučaj.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 40 Ocena: 
#1562 od 06.04.2015 : Svaštara
Momak i devojka u krevetu:
• Pa, počni već jednom, život je kraći nego što misliš - reče devojka.
• Pa, primakni se malo bliže, i on je kraći nego što misliš - odgovori momak.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 36 Ocena: 
#1861 od 07.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Kada bi Grčka naplatila od naših pevača sve pesme koje su im ukrali, izašla bi iz krize za manje od nedelju dana.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 28 Ocena: 
#2159 od 09.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Ako je želiš, reci joj. Ako ti nedostaje, pokaži joj. Ako žudiš za njom, uzmi je. Samo pazi da joj muž nije kod kuće.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 40 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.