dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Tvoja majka je htela da je čita

#1417 od 11.03.2015 : Bračni
Žena traži nešto grozničavo po kući: • Dragi, da li si video moju knjigu? • Koju? - upita muž bezvoljno. • Kako doživeti stotu. • Bacio sam je - odgovara on konačno. • Zašto, pobogu?! • Tvoja majka je htela da je čita!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2862 od 28.11.2016 : Pitalice
Zašto Deda Mraz nosi lenjir? • Meri Krismas.
#1670 od 26.04.2015 : Bračni
Dolazi muž kući sa posla i pita ženu: • Draga, šta ima dobro za večeru? Žena pozirajući odgovara: • Možda ja ... • Draga, znaš da mi je doktor zabranio da jedem masno.
#2167 od 12.11.2015 : Crnogorci
Na pitanje koja je razlika između pametne i lepe žene Crnogorac odgovori: • Kad viđu pametnu ženu, dođe mi da skinem kapu. A bogumi, kad viđu lijepu, dođe mi da skinem gaće.
#480 od 16.09.2014 : Mujo i Haso
Došao Haso na odmor u Egipat i rešio da se okupa u Nilu i pliva on tako kad od jednom pred njega iskoči krokodil! Haso zavapi sav izbezumljen: • Nemoj Lacosta, majke ti!
#3197 od 07.03.2018 : Cigani
Šta radi Ciga na desktop-u? • Pretura po Recycle bin-u.
#189 od 20.03.2013 : Bračni
Dok sam vodio ljubav sa svojom ženom non - stop sam razmišljao i u sebi ponavljao ime svoje ljubavnice. Da se ne bih zeznuo i na glas izgovorio njeno ime dok sam u krevetu sa ženom, odem i kupim mačku i nazovem je ljubavničinim imenom. Sutradan žena dolazi kući, donosi malog maltezera i reče mi da će ga zvati "Marko". Sedim, pušim, razmišljam ...
#2284 od 11.12.2015 : Aforizmi i grafiti
Ne možete vi da date toliko akcija i popusta, koliko ja mogu da nemam para.
#2341 od 10.01.2016 : Svaštara
Razgovaraju dvojica pijanaca: • Kada umrem, hoću da mi grob zaliješ francuskim konjakom, škotskim viskijem i srpskom lozom! Važi? • Važi, ali ću prvo sve to da filtriram kroz bubrege!
#1624 od 17.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Svaki muškarac se u prisustvu lepe žene oseća kao dete, ... sve bi da pipne!
#1435 od 13.03.2015 : Svaštara
Najgora kletva za taksistu: • Dabogda ti se strujomer kod kuće okreće kao taksimetar u tvom vozilu.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo