dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pesimista i optimista

#2721 od 14.08.2016 : Svaštara
Roditelji imali dva sina: pesimistu i optimistu. Da bi uravnotežili njihove emocije, pesimisti za Novu godinu poklone najnoviji model kompjutera, a optimisti konjsku balegu. Razgovaraju deca kasnije: • Kupili su mi kompjuter, ali on će za godinu-dve sasvim zastareti, ne znam šta će mi tada ... • Izgleda da sam ja dobio ono što sam oduvek želeo, konjića. Sada je mračno, pronaći ću ga ujutru, čim svane!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#330 od 12.08.2013 : Životinje
Ide pile ulicom i puši cigaru. Naiđe petao i veli: • Mali, ugasi tu cigaru inače ću te tužiti ocu. A pile će: • Zeznuo si se, matori, ja sam iz inkubatora.
#3375 od 05.02.2020 : Pitalice
Zašto su žene jako loši vozači? • Svi instruktori vožnje su muškarci.
#1917 od 22.07.2015 : Mujo i Haso
Sede Muja i Fata u restoranu. Prilazi im neka žena i pita Muju: • Hoćete li, možda gospodine, da kupite jednu ružu za damu? • Ne treba, već sam je jeb'o - odgovori Mujo!
#3364 od 23.11.2019 : Aforizmi i grafiti
Muškarci bi manje lagali, kada bi žene manje pitale!
#1343 od 27.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Ja joj se javljam, a ona ne odgovara. Mora da je pala u nesvest od sreće ...
#757 od 02.12.2014 : Oglasi
Izgubila mi se tašta. Pronalazaču slede batine.
#1008 od 01.01.2015 : Doktori
Ulazi čovek u ordinaciju psihijatra, pa kaže da je njegov brat, koji je ostao u čekaonici, uobrazio da je irski hrt. Doktor kaže: • Uvedite ga, da ga pregledam. Ovaj izlazi i vraća se sa irskim hrtom na uzici. Doktor kaže: • Pa to i jeste irski hrt! Čovek uzbuđeno odgovori: • Eto vidite, i Vas je uspeo da ubedi!
#2080 od 03.10.2015 : Aforizmi i grafiti
Kada pukne žica na violini, svirke više nema, a kada meni puknu živci, žurka tek počinje.
#2461 od 16.03.2016 : Bračni
Bio sam sa ženom na godišnjici njene mature. Jedan od prisutnih je bio pijan, ali nije prestajao da ređa čašu za čašom. Pitao sam ženu da li ga poznaje: • Naravno - rekla je - dugo smo bili zajedno i kada smo se razišli, počeo je da pije i od tada nije prestajao. Rekao sam: • Ko bi rekao da će toliko dugo da slavi ... I tako je počela svađa ...
#2010 od 23.08.2015 : Pitalice
Šta označava crna vlas kose na glavi jedne plavuše? • Tračak nade.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo