Nestalo deterdženta

#2741 od 25.08.2016 : Svaštara
Hvali majka ćerku pred budućim zetom, pa kaže:
• Da samo znaš kako je dobra kuvarica, ... je li kćeri, jesi li oprala salatu?
• Nisam mama, nestalo deterdženta!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 44 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2021 od 03.09.2015 : Crni humor
Vozio dečak bicikl pored reke, ali mu pukne guma, pa padne u reku i udavi se. Dečakov otac je održao sledeći govor na sahrani:
• Rodio si se zbog pukle gume i zbog nje si umro.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 163 Ocena: 
#1217 od 03.02.2015 : Bračni
Pričaju dva prijatelja:
• Zašto ti je oko plavo, prijatelju?
• Udarila me žena.
• Zašto?
• Obratio sam joj se sa TI ...
• I zato te tuče?
• Tuče, tuče ... Ležim ja pored nje, ona me gurka i kaže: - Dušo, mi odavno nismo imali seks, - a ja joj kažem: - Ne MI, srećo, nego TI.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 46 Ocena: 
#308 od 27.06.2013 : Životinje
Sreli se vuk i lisica u šumi. Počne vuk da nagovara lisicu da makar jednom vode ljubav, ali lisica se nije dala. Pošto nije znao šta da radi, vuk počne da je ubeđuje. Na kraju će:
• Ajde, lijo, makar jednom - naučiću te da čitaš.
Pošto je bila jako znatiželjna, lija pristane i odvede vuka iza žbuna. Nakon nekog vremena, izlazi vuk iz žbunja i zakopčava krzno, a lija će za njim:
• A čitanje, vuče?
Na to vuk odgovori:
• Pa nisam ti ja Vuk Karadžić.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 63 Ocena: 
#3197 od 07.03.2018 : Cigani
Šta radi Ciga na desktop-u?
• Pretura po Recycle bin-u.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 242 Ocena: 
#1306 od 21.02.2015 : Crni humor
Dolaze doktori u zatvor, u kontrolnu posetu zatvorenicima, da vide kakva im je probava. Kod prvog zatvorenika:
• Stolica?
• Da!
• Kada?
• Sinoć!
• Kakva?
• Tvrda!
Kod drugog zatvorenika:
• Stolica?
• Da!
• Kada?
• Jutros!
• Kakva?
• Mekana!
Kod trećeg zatvorenika:
• Stolica?
• Da!
• Kada?
• Prekosutra!
• Kakva?
• Električna!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 95 Ocena: 
#2970 od 18.02.2017 : Lala i Sosa
Rodi Lalina ćerka vanbračno dete. Lala nije hteo da je vidi nedelju dana. Posle toga, šta će, pomiri se sa sudbinom. Pozove je i očita joj bukvicu:
• Ćero moja - poče Lala strogo - ti, kako si počela, ... na kraju ćeš još i propušiti!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 259 Ocena: 
#1669 od 26.04.2015 : Policajci
Negde u nekom selu policajac zaustavi uglađenog gradskog advokata, jer nije stao na znak STOP. Advokat staje i razmišlja:
• Ja sam advokat i gospodin iz grada, imam veće škole od ovog seljaka i sigurno ću ga zajebati.
Policajac dolazi i traži vozačku i saobraćajnu. Advokat upita:
• Zašto?
• Niste stali na znak STOP, - reče policajac.
• Ali ja sam usporio, video da nikog nema i krenuo dalje!
• Da, ali se niste zaustavili!
• Ovako ćemo: Ako mi precizno definišete razliku između usporavanja i zaustavljanja rado ću Vam dati vozačku i saobraćajnu i platiću kaznu odmah na licu mjesta.
• Dogovoreno, molim Vas izađite iz vozila.
Advokat izađe, policajac uzme pendrek i udri po njemu. Advokat se dere od bola. Na to će policajac:
• Onda, majstore? Oćeš da se zaustavim il' da samo usporim?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 40 Ocena: 
#380 od 28.11.2013 : Lala i Sosa
Vozi se Lala u kolima i zaustavi ga policajac. Priđe policajac vratima kad Lala zareži na njega. Policajac počne da se povlači, a Lala će na to:
• Šta se bojiš, zar ne vidiš da sam vezan?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 62 Ocena: 
#632 od 14.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Meni zapravo ne smeta što sam nezaposlen, nego što nemam platu.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 34 Ocena: 
#108 od 15.03.2013 : Kompjuteraši
Sede dva programera u jednom kafiću, tek diplomirali. Prolazi atraktivna devojka ulicom, a jedan kaže:
• Vidi ovoj "properties"!
A drugi odgovara:
• Šteta što je "read only".
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 40 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.