pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Eno žirafe

#1844 od 04.07.2015 : Svaštara
Idu dve cipele ulicom, vide čizmu, pa jedna kaže: • Gledaj, eno žirafe!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#897 od 18.12.2014 : Policajci
Pita jedan policajac drugog: • Znaš li ti šta je to: ide šumom ne šušti, ide vodom ne žubori? Ovaj malo razmisli pa upita: • Da nije zagonetka?
#2897 od 26.12.2016 : Doktori
Doktoru zazvoni kućni telefon kojim ga prijatelji zovu na kartanje. Javlja se i vikne: • Dolazim odmah! Žena ga upita: • Dragi, zar je tako hitno? • Veoma hitno, draga! Već su tri doktora tamo!
#926 od 20.12.2014 : Svaštara
Stoje dva klinca ispred Pikasove slike u muzeju i komentarišu: • E, ubiješ me ako ovome nisu drajveri na printeru otišli u materinu!
#2578 od 17.05.2016 : Perica
Uđe Perica u pekaru i pita pekara: • Što vam je hleb ovako tvrd i suv? Na to će pekar Perici: • Ćuti, dete, ne lupetaj. Pa, ja sam pravio hleb kad ti još nisi bio ni rođen! • Pa što ga tek sad prodajete - upita Perica.
#2814 od 24.10.2016 : Svaštara
Ide neko društvance kroz park, pa naiđe na tipa koji obrađuje devojku u nekom grmlju. I, momci ko momci, moraju nešto da dobace, pa će tako jedan: • Majstore, ostavi nešto i za nas! A tip im odgovori: • Ne mogu, sve sam stavio.
#3157 od 25.01.2018 : Aforizmi i grafiti
Žene loše parkiraju jer ih ceo život lažu koliko je 20 centimetara.
#2743 od 27.08.2016 : Mujo i Haso
Muji stigao veliki račun za struju, pa kaže on Fati: • Eto ti sad, pa ti i dalje pozajmljuj peglu svima po selu!
#1178 od 29.01.2015 : Svaštara
Uđe domaćin u štalu kad tamo – kobila crkla. Počne on da jauče, to je jedina kobila koju je imao. Utom se pojavi vila i kaže: • Nemoj tugovati. Ako me opališ pet puta, kobila će oživeti. Počne domaćin da kreše vilu, ali posle četvrtog puta otkaže mu srce i on padne mrtav pored kobile. Nakon nekog vremena u štalu uđe stariji sin i tamo zatekne i oca i kobilu mrtve. Počne da kuka i hvata se za glavu. Opet se pojavi vila i kaže: • Nemoj tugovati. Ako me opališ 10 puta, oživeće ti i otac i obila. Krene on da kreše vilu, ali posle osmog puta doživi srčani udar i padne mrtav. Posle nekog vremena u štalu uđe mlađi sin i tamo zatekne stravičan prizor – otac, brat i kobila leže mrtvi. Dok je kukao i jaukao, pojavi se vila i kaže: • Ako me opališ 25 puta, oživeće i otac i brat. Krene on da kreše vilu – 25., 26., 27. put i – vila doživi srčani udar i umre. Na to će sin: • Oćeš ti 25 puta, ... i kobila je crkla posle 15. puta, a nećeš ti!
#865 od 15.12.2014 : Plavuše
Oženio čovek plavušu i jednog dana, kada se ranije vratio sa posla, zatekne nepoznatog muškarca samog u krevetu. Čovek otvori ormar i kaže: • Pa koliko puta moram da ti kažem da on treba da se sakrije, a ne ti?!
#989 od 30.12.2014 : Plavuše
Plavuša došla na intervju za posao sekretarice u jednoj firmi: • Znate li engleski? • Da. • Znate li šta zbači reč 'allow'? • Da. • Upotrebite tu reč u rečenici. • Allow, ko je na telefonu!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo