dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Onaj gore ili onaj dole

#626 od 13.11.2014 : Perica
Perica: • Ćale, ko jebe, onaj gore ili dole? Ćale: • Onaj gore, sine. • E da vidiš kako je keva izjebala poštara jutros!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#449 od 18.06.2014 : Svaštara
• Mićo, otkud ove ženske gaće u džepu tvog sakoa? • Dao mi komšija, juče si ih zaboravila kod njega.
#511 od 30.10.2014 : Mujo i Haso
Čeka Mujo Fatu na železničkoj stanici i kada je Fata izašla iz voza, Mujo se samo pozdravi s njom i ćuti. A Fata ga pita: • Bolan Mujo, što si takav? Vidi kako onaj čovek grli i ljubi svoju ženu? • Vidim, ali njegova žena upravo odlazi.
#1479 od 22.03.2015 : Svaštara
U bolničkoj trpezariji: • Ovaj čaj je grozan - kaže jedan pacijent. • To nije čaj, nego kafa - kaže drugi. • Hajde, ko hoće još supe? - pita bolničarka.
#2456 od 12.03.2016 : Bračni
Razgovaraju dva prijatelja: • Znaš li ti, druže moj, da je moja žena najveći ženskaroš! • Kako to? - začuđeno ga upita drugi. • Okrene se za svakom ženom koju ja pogledam!
#1020 od 03.01.2015 : Mujo i Haso
Došla Fata kući nakon dugo vremena, pa je Mujo upita: • Gde si do sada? Fata odgovara: • Zajebala sam se! Mujo je pita: • Kako si se zajebala? Fata odgovara: • Onako kako se ti zakartaš.
#1191 od 30.01.2015 : Međunarodni
Ide Mujo Saharom i naiđe na nekog beduina pa ga upita: • Koliko još ima do mora? • Tri stotine kilometara, - odgovori beduin. • Dobra Vam plaža, al` je more daleko!
#2143 od 02.11.2015 : Cigani
Pitali Cigu: • Koliko Vas živi u ovoj maloj sobici? • Nas osamnaest - odgovori Ciga. • Je li, pa kako ono sa seksom kad Vas ima toliko? • Pa znaš kako, kevi okačimo zvonce, a onda karamo sve što ne zvoni ...
#1397 od 09.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Žene nikad ne stare. ... To se kod muškaraca pogoršava vid.
#860 od 13.12.2014 : Svaštara
Oženio čiča mladu ženu. Prolazi vreme, ali ona nikako da zatrudni. Ode čiča kod doktora da ga pita za savet. • Evo Vam specijalna teglica, u njoj mi sutra donesite uzorak Vaše sperme, pa ćemo da vidimo gde je problem. Sutra dolazi čiča, a teglica prazna! • Zbog čega ste doneli praznu teglicu? - upita doktor. • Doktore, sve sam pokušao, ali ne ide. Prvo sam pokušavao sam, zatim sam zvao ženu da i ona proba, ali ne ide. Mučili smo se ceo sat. Onda žena pozove komšinicu. I ona je cimala i vukla na razne načine, onda je pokušala zajedno sa mojom ženom, ali ništa. Zatim komšinica pozove svog muža. On je mlad i vrlo jak čovek. Trudio se i on, i levom i desnom rukom, sav se preznojio, ali nikako ne ide! Poklopac je verovatno zaglavljen, imate li drugu teglicu?
#3251 od 30.04.2018 : Plavuše
Uvodi plavuša struju u kuću. Pita je električar: • Hoćete li visoki ili niski napon? Plavuša odgovori: • Vidite, ja bih taj visoki - da mi ga deca ne dohvate!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo