pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ne stignem ni da prdnem

#460 od 28.06.2014 : Svaštara
Pričaju dva pedera na trotoaru: • I kako ide posao? Drugi odgovara: • Super, ma nemam vremena ni da prdnem!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#19 od 11.03.2013 : Chuck Norris
Vanzemaljci postoje, ali nisu ludi da dođu na planetu na kojoj živi Čak Noris ...
#2798 od 09.10.2016 : Cigani
Mile stavio status na FB: • Kupio sam nov bicikl! Ciga komentariše: • Kradem!
#2753 od 04.09.2016 : Aforizmi i grafiti
Stave mi eurokrem u frižider i onda me napadaju što su sve kašike u kući krive!
#2475 od 27.03.2016 : Političari
Pitali Čedu Jovanovića: • Imaš li instagram? • Čega gram?
#2076 od 02.10.2015 : Chuck Norris
Šta je Chuck Norris slušao sedamdesetih? • Devedesete!
#1398 od 09.03.2015 : Bračni
Udala žena svoje tri ćerke istog dana. Na rastanku kaže ona njima: • Pišite mi kako vam je u braku, a umesto reči 'seks' napišite 'kolači', da vaš otac ne sazna o čemu pišete. Posle nekog vremena piše najstarija ćerka: • Dragi mama i tata, meni je u braku lepo, ali kolača slabo, jednom nedeljno. Sledećeg dana piše druga ćerka: • Dragi roditelji, ja živim k'o u bajci, imam sve što poželim, ali kolača samo jednom mesečno. Na kraju stiže pismo i od najmlađe ćerke: • Dragi mama i tata, moj muž i ja nemamo skoro ništa i jedva imamo da preživimo. Ali zato kolača ima svakog dana. Ako nema kolača, moj muž liže tepsiju, a ja oklagiju.
#2030 od 06.09.2015 : Političari
Novi ministar daje svoj prvi interviju: • Prethodna Vlada nas je dovela na ivicu provalije. Obećavam da ćemo učiniti veliki korak napred.
#3360 od 21.11.2019 : Svaštara
Posle zemljotresa dovikuju se dve komšinice: • O ooo, Radojka, oseti li ga ti noćas? • Oseti, oseti, kako da ne osetim, ... da je bio duži ja bi crkla!
#2187 od 17.11.2015 : Babe
• Gde ideš to baba? • Idem do groblja sine. • A, je l' se vraćaš?
#3184 od 22.02.2018 : Plavuše
Hoće plavuša da kupi naočare. Uđe u butik i upita: • Imate li naočare? • Za sunce? - pita prodavac. • Ne, za mene! - odgovori plavuša.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo