pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ne igraj se sa ženskim srcem

#1766 od 11.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Ne igraj se sa ženskim srcem - jedno je. Igraj se sa ženskim sisama - dve su.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2011 od 24.08.2015 : Perica
Uđe mali Perica roditeljima u spavaću sobu i kaže: • Tata, ti si prava škrtica. • Zašto sine? • Kad komšija spava sa mamom, uvek mi da 10 eura, a ti nikad ništa!
#298 od 26.06.2013 : Policajci
Idu dva pandura na posao i jedan pita drugog: • Hoćemo li autobusom ili ćemo peške? Tek će drugi: • Šta pre naiđe.
#1238 od 07.02.2015 : Chuck Norris
Chuck Norris je uspeo da udari Kiklopa među oči.
#1279 od 15.02.2015 : Perica
• Hajde Perice, pozdravi čiku! Kako se ono kaže kad gosti odlaze? • Kaže se: Hvala Bogu!
#967 od 27.12.2014 : Piroćanci
Kako Piroćanac od jednog dinara napravi četiri? • Probuši na dinaru četiri rupe pa ga prodaje kao dugme za četiri dinara.
#1151 od 25.01.2015 : Doktori
Dolazi neki čovek u apoteku i danima maltretira apotekare da mu daju neki lek protiv kijanja. Oni mu par dana davali neke lekove, ali ni jedan ne deluje pa on im svakog dana drži kritike po pola sata. Sledećeg dana dolazi ponovo i traži novi lek protiv kijanja. Jednom apotekaru dopizdelo, dade mu ricinus i reče da odmah popije pola bočice što ovaj i uradi. Izađe davež iz apoteke i pita ga kolega: • Zašto mu to dade!? Da li si lud!? A ovaj će: • Neka kine sada ako sme!
#1949 od 31.07.2015 : Cigani
Neka dobra ženska sa novim Mercedesom, stala na crveno. Dođe Ciga da joj opere šoferšajbnu. Ona otvorila prozor, pa ono da ispadne pametna kaže: • Da, tako, radi, radi, dinar po dinar, 1000 dinara. Kaže njoj Ciga: • A, i ti tako, ona stvar, pa opet ona stvar, i eto Mercedes.
#3388 od 24.09.2020 : Studenti
Student koji je pao na ispitu stoji ispred Vukovog spomenika i kaže: • E, moj Đuro, i tvoj Gorski vjenče, zbog vas ja danas padoh na ispitu.
#1520 od 30.03.2015 : Cigani
Stoji Ciga sa vrećom na autobuskoj stanici, dođe jedan gospodin i stane kraj njega. Sedne gospodin na vreću a Ciga mu kaže: • Pazi na jaja! A gospodin upita: • Otkad se jaja nose u vreći? A Ciga: • Nisu jaja, nego bodljikava žica.
#1574 od 08.04.2015 : Cigani
Pitali Cigu: • Šta mislite o sterilizaciji pasa lutalica? Ciga: • Ako, ako, treba da se svim kučićima povadu zubi. • Znate, nije baš sterilizacija to što vi navodite. • Ama znam brate, al' neće mene pseto da jebe, neg' da me ujede!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo