pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ko koga stigne

#1824 od 27.06.2015 : Svaštara
Raspravljaju dvojica seljaka koliko je ko napredovao u svetu u vezi tehnike. Jedan kaže: • Jesi li čuo kakve radare i uređaje imaju Amerikanci? Mogu da prisluškuju i fataju pola sveta. A tek Rusi, mogu skoro ceo svet da fataju. • Nije to ništa - kaže drugi - Kod men u selu ima jedna lampa na raskrsnice i kad ona crkne, fata ko koga stigne.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#902 od 18.12.2014 : Plavuše
Pričaju dve prijateljice, plavuše: • Ej, znaj da sam ljuta na tvog muža. • Zašto? • Pa, pitao me sinoć da li hoću da se jebem sa njim. • Bitanga, ... ti, naravno, odbiješ? • Ma ne, rekla sam da ću razmisliti. • I? • Pa nisam stigla da razmislim. On je odmah počeo. Zato sam sad i ljuta na njega. Da znaš.
#1069 od 11.01.2015 : Svaštara
Doneo unuk dedi na poklon Viagru. • A šta ti je to, sinko? • To ti je, deda, pilula od koje ćeš se pred babom osećati kao mladić. • E sinko, ako valja šta ova tvoja viagra imaš od dede 100 eura. Sutradan, izlazi deda iz svoje sobe sav srećan i daje unuku 1100 eura. • Deda, pa ovo je mnogo više, rekao si samo 100 eura. • Pa to i jeste 100 eura od mene, hiljadarka ti je od babe!
#1145 od 23.01.2015 : Svaštara
Vozi se tip sa devojkom u BMW-­u, i kaže u jednom momentu: • Joooooojj, moram da ti kažem nešto ... • Šta, šta? • Oženjen sam i imam dete! • Uplaši me, pička ti materina, ja mislila da BMW nije tvoj, budalo jedna!
#2836 od 07.11.2016 : Doktori
Ulazi hipohondar kod doktora, a doktor mu kaže: • Dobar dan, dugo vas nisam video! • Znam, bio sam nešto bolestan ...
#2442 od 04.03.2016 : Svaštara
Prva menstruacija .... nekad: • Maaamaaaaa, krrrvvvvvvv! Sad: • Toooooo, nisam zaglavila!
#2186 od 17.11.2015 : Plavuše
Plavuši iznenada umre muž. Na sahrani, kuka ona nad sandukom: • Što me ostavi, crko dabogda ...
#1220 od 03.02.2015 : Pitalice
Šta je to vrhunac pijanstva? • Kada ti na svadbi stigne torta, a ti pitaš kome je rođendan ...
#1622 od 17.04.2015 : Mujo i Haso
Mujo pita Hasu: • Da li tačno da su šargarepe dobre za vid? Haso odgovori: • Pa naravno Mujo, jesi li ti ikad video zeca sa naočarima?
#314 od 07.08.2013 : Svaštara
U toku venčanja, sveštenik čita: • Ko ima bilo šta protiv ovog braka, neka kaže sad ili neka zauvek ćuti! Javlja se tihi glasić: • Imam ja ... A sveštenik će: • Ćuti tu, ti si mladoženja!
#209 od 24.03.2013 : Doktori
Šeta ludak ludnicom i stalno sebi na glavu stavlja duvan. Nailazi doktor pa ga upita: • Šta to radiš? • Pa, ... ja sam lula. • Ma otkud ti ta ideja, po čemu si ti lula? Ludak izvadi "muškost" iz gaća i kaže: • Povuci dim, pa ćeš da se uveriš.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo