Seli ste pored WC-a
#2651 od 28.06.2016 : Mujo i Haso Mujo viče:
• Konobar, ja ne znam kako da se odbranim od ovoliko devojaka, svaki čas neka druga prođe pored mog stola ...
• Gospodine, seli ste pored WC-a!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3187 od 25.02.2018 : Aforizmi i grafiti Ako se plašite da ćete se ugojiti, pre obroka popijte čašicu rakije. Ona eliminiše osećaj straha.
#2631 od 17.06.2016 : Svaštara • Gde si sad?
• Čekam bus.
• Požuri.
• Evo, probaću brže da čekam!
#3054 od 15.08.2017 : Pitalice Koji je najmasniji vic na svetu?
• Onaj koji je napisan na hartiji od bureka!
#2887 od 19.12.2016 : Svaštara Dva drugara pijanice razgovaraju:
• Ako umrem pre tebe, da mi obećaš da ćeš mi sipati kilo rakije na grob.
• Važi, ... al` moram prvo da je propustim kroz bubrege?
#3293 od 30.10.2018 : Političari Otvaram paštetu, ... neko zvoni na vrata, ... jebote, pa nije valjda Vučić doš`o na otvaranje?!
#661 od 16.11.2014 : Životinje Vozi se tip motorom, i slučajno spiči vrapca u letu. Bilo mu je žao, stao je i video da je vrabac još živ. Ponese ga kući i stavi u kavez sa malo vode i hleba. Par sati kasnije, kad se vrabac probudio, pogledao je oko sebe i počeo je da razmišlja:
• Rešetke, hleb, voda, ... ubio sam motociklistu!
#3205 od 15.03.2018 : Mujo i Haso Dolazi Mujo u bioskop i kupi jednu kartu za film. Posle dva minuta, dolazi i kupuje još jednu, i tako nekoliko puta. Prodavac ga upita:
• Pa šta će vam toliko karata za jedan isti film?
• Znam ja da je dovoljna i jedna, nego onaj kreten na vratima uvek pocepa kartu kada mu je dam.
#1252 od 10.02.2015 : Plavuše Bilder skine majicu, a plavuša zapanjeno uzvikne:
• Wow! Koje grudi ... !
On joj odgovori:
• Mala, to je 100 kila dinamita!
Nakon toga on skine trenerku, a plavuša uzdahne:
• Wow! Koje masivne noge ... !
On joj odgovori:
• Mala, to je 100 kila dinamita!
Nakon toga skine bilder i sve ostalo, a plavuša izleti iz stana vristeći od straha. Bilder se obuče i pojuri za njom. Kad ju je dostigao upita zašto je tako panično utekla. Plavuša odgovori:
• Bila me frka svog tog dinamita kad sam videla koliko je fitilj kratak!
#873 od 17.12.2014 : Aforizmi i grafiti U braku je najvažnija pažnja, jer ako je nema, uhvatiće Vas u švaleraciji. Zato morate dobro paziti.
#1976 od 13.08.2015 : Aforizmi i grafiti Imamo državu zaostalu u razvoju i političare sa posebnim potrebama.