dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Hoću da komandujem

#1993 od 19.08.2015 : Perica
Objašnjava otac petogodišnjem Perici: • Ako hoćeš da budeš jak kao tata, moraš da pojedeš sav spanać iz tanjira. A Perica odgovara: • Neću da budem jak kao tata. Hoću da komandujem kao mama.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#904 od 18.12.2014 : Oglasi
Prodajem lep padobran, neotvaran, jednom korišćen. Malo zamrljan.
#839 od 11.12.2014 : Svaštara
Dolazi sodomista kod popa da se ispovedi. • Oče, zgrešio sam. Jebao sam mačku. • A kako to? – upita pop. • Pa lepo, staviš mačku u čizmu i završiš posao. Čuje to popov pomoćnik pa, kada je sodomista otišao, dođe kod popa i kaže: • Je l’ vidite, oče, kako se to radi, a ne drž’ je, Milutine, drž’ je, Milutine!
#649 od 15.11.2014 : Aforizmi i grafiti
I poštenog čoveka možete potkupiti, samo morate pošteno platiti.
#2765 od 11.09.2016 : Crni humor
Na velikom takmičenju, bacač koplja kaže svom kolegi: • Danas se moram jako potruditi, u publici je i moja tašta. Kolega odgovara: • Čoveče, to je preko sto metara, teško da ćeš je pogoditi!
#1511 od 29.03.2015 : Svaštara
Porodica sedi za stolom i večera. Sin pita: • Tata, koliko vrsta sisa postoji? Otac začuden, ali ipak odgovara: • Pa sine, ... postoji tri vrste sisa. U dvadesetima, zenske grudi su kao dinje, okrugle i čvrste. U tridesetim i četrdesetim su kao kruške, još uvek lepe, ali po malo vise. Posle pedesete su kao luk! • Luk? • Da, kad ih vidiš, plače ti se.
#2819 od 27.10.2016 : Aforizmi i grafiti
Ženi svakog dana recite da je lepa, ... nema veze što vam njen muž preti.
#3206 od 16.03.2018 : Svaštara
Hvali se komšinica: • Moja kćerka je imala dva prosca, bankara i biznismena. • Pa, koji se usrećio? • Bankar, udala se za biznismena!
#232 od 16.04.2013 : Međunarodni
Otvori Kinez frižider i ukapira da je prazan. Zakuka Kinez: • Ajoj meni, nemam ni kučeta ni mačeta.
#3021 od 11.06.2017 : Aforizmi i grafiti
Ko legne sa guzicom koja svrbi, budi se sa prstom koji smrdi.
#1407 od 09.03.2015 : Plavuše
Krenula plavuša na pijacu da kupi krastavce. Prišla tezgi pa gleda, gleda, ali nikako da se odluči. Prodavac kaže: • Zašto ne probate? Tako ćete najbolje videti koja Vam se sorta najviše sviđa. • Pa da, probaću. A gde Vam je kabina?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo