pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kad tebe budu pitali

#931 od 21.12.2014 : Svaštara
Sprovodila televizija anketu o seksu na selu, pa između ostalih i dedu Milutina pitali na ovu temu. • E, vidiš sinko, prošle godine u'ranim ja svinje, a cena mala, prop'o sam načisto. Ove godine rešim da ih ne gajim, kad ono cena do nebesa ... • Ali, tajo, ne pitaju oni tebe o svinjama već o seksu - oglasi se snajka. • More, snajka, ja pričam šta mene jebe, a ti pričaj šta tebe jebe kad te budu pitali.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3095 od 02.11.2017 : Bračni
Bračni razgovor: • Ljubavi, hoćeš li kafu? • Može ... • E, ajd` skuvaj i meni jednu, molim te!
#1050 od 09.01.2015 : Babe
Baka i deda gledaju TV: • Bože, Bože, eto gde smo stigli, nema više srama. Vidi, puštaju porno filmove na televiziji! – rezignirano će baka. Na to deda ustaje sa sofe, stavlja naočare i prilazi bliže ekranu: • Ma, nije. To samo jedan bradonja jede bananu.
#1099 od 14.01.2015 : Perica
Autobus na liniji Beograd - Kragujevac, preko Topole. Samo sto je krenuo, mali Perica dolazi do šofera: • Jesmo li stigli u Topolu? • Nismo, sedi, ima još dosta. Nakon 10 minuta opet: • Jesmo li stigli u Topolu? • Nismo, sedi, ima još dosta. Nakon 10 minuta opet: • Jesmo li stigli u Topolu? • Nismo bre. Sedi, ja ću ti reći kad dođemo u Topolu. Mali Perica se vrati na sedište i zadrema. Šofer zaboravi na njega i na ulazu u Kragujevac mu sinu da je prošao Topolu. Putnici, shvativši šta je uradio, izgalamiše se na njega i rekoše da mu nema druge nego nazad u Topolu. Kad stigoše u Topolu šofer probudi Pericu i reče: • Topola!! Perica izvadi čokoladu i poče da jede. • Pa je'l ti izlaziš u Topoli? • Ne, ja idem za Kragujevac, nego mi je baka rekla da ne diram čokoladu do Topole.
#2985 od 03.03.2017 : Mujo i Haso
Mujo pita Fatu: • Što ti peglaš tu kosu? • Pa da bude duža! • Aaa, tako ... ok! Sutradan, lekar pita Muju: • I, ... kako rekoste da ste opekli penis?
#1984 od 16.08.2015 : Svaštara
Zaljubljeni mladi par sedi uveče na klupi u parku i gleda u zvezde. On je upita: • Da ti pokažem velikog medveda? • Nemoj, naići će neko!
#3281 od 22.10.2018 : Pitalice
Kako je Bosanac dobio ravne tabane? • Pao mu betonski blok na glavu.
#724 od 26.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Ako električna cigareta odvikava od pušenja, šta li radi vibrator?
#966 od 27.12.2015 : Svaštara
• Ja, inače, ne pijem. Samo ponekad popijem čašicu, dve. A kad popijem dve čašice onda sam drugi čovek ... a šta sve i koliko može da popije taj drugi čovek, ja to ne znam.
#578 od 09.11.2014 : Pitalice
Zašto crnac stavlja bele rukavice kad jede čokoladu? • Da ne pojede prste.
#3084 od 29.10.2017 : Pitalice
Koja je razlika između žene i švalerke? • Švalerki možeš da se žališ na ženu, a čik probaj ženi da se žališ na švalerku!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo