dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Može i da se pričesti

#2405 od 04.02.2016 : Svaštara
Mlada snajka stigla u kuću, pa joj mama došla u posetu: • Lepo se udala moja ćerka. Crkva joj je blizu pa može i sa prozora da sluša liturgiju. Svekrva će onako šeretski: • A koliki joj je jezik, može sa balkona i da se pričesti.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3261 od 10.05.2018 : Piroćanci
Šta radi Piroćanac kad nađe flaster? • Kupi tesne cipele.
#2838 od 09.11.2016 : Pitalice
Šta pita lizalica kada sretne čačkalicu? • Gde ti je glava?
#1501 od 27.03.2015 : Babe
Spremaju se baba i deda za spavanje. Pita baba dedu: • Jesi uzeo zaštitu? • A šta će mi? • Ne čitaš novine, pa ne znaš za salmonelu? Stvarno ne znaš kako stara jaja mogu biti opasna!
#2026 od 06.09.2015 : Lala i Sosa
Ušao Lala u štalu gde Sosa radi oko volova, pa pita: • Je li, Soso, jesu li svi volovi na broju? • Sad jesu - odgovori Sosa.
#1715 od 28.05.2015 : Mujo i Haso
Vraćaju se Mujo i Haso sa ekspedicije po Antarktiku. Na izlasku iz aviona, još na stepenicama, mašu rukama i nešto očigledno raspravljaju. Dograbe prvog čoveka koji se tu našao i Mujo ga pita: • Je li, postoje li ovoliko visoke časne sestre? - i pri tom pokaže rukom na jedno metar od zemlje. Ovaj odgovori da ne postoje. Mujo se okrene Hasi i kaže: • Ama, bolan, Haso, jesam li ti rekao da smo tucali pingvine.
#472 od 16.09.2014 : Svaštara
Kada ti žena kaže: • Ispravi me ako grešim. Ti ćuti, ne ispravljaj ništa! To je zamka!
#2028 od 06.09.2015 : Političari
Nekada u Sovjetskom savezu, dođe neka inspekcija iz Moskve u zatvor u Sibiru. Pažnju im privukla 3 zatvorenika u jednoj ćeliji, pa ih pitaju zašto su zatvoreni. Prvi odgovara: • Meni je sat uvek kasnio. Pa sam zato kasnio na posao, onda su me optužili da pravim revoluciju. Drugi će: • Meni je sat uvek žurio. Zato sam uvek dolazio prerano na posao, pa su me optužili da špijuniram. Treći: • Meni je sat uvek bio tačan. A onda su me optužili da sam prošvercovao sat sa zapada.
#49 od 11.03.2013 : Oglasi
Menjam cimera koji hrče za cimerku koja uzdiše. Šifra: tužan
#493 od 19.09.2014 : Crni humor
Sretnu se invalid i slepac. Pita slepac invalida: • Kako ide? Invalid mu odgovara: • Kao što vidiš.
#489 od 19.09.2014 : Mujo i Haso
Kaže Mujo Hasi: • Haso, ti si pravi magarac, samo ti još fale rogovi. • Pa odakle bolan magarcu rogovi, magarac nema rogove. • E onda ti ništa ne fali.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo