pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ona nije moja žena

#662 od 16.11.2014 : Svaštara
Žena dolazi kući i kaže svom mužu: • Sećaš se onih glavobolja koje sam imala sve ove godine? E pa više ih nemam. • Nemaš više glavobolja? - upita muž - Šta se dogodilo? Žena odgovori: • Prijateljica mi preporučila da odem do hipnotizera. On mi je rekao da stanem ispred ogledala, i dok se gledam da ponavljam: - Ja nemam glavobolju, ja nemam glavobolju, ja nemam glavobolju. - Upalilo je! Glavobolja je nestala. • To je ... to je ... pa to je divno! - kaže muž. • Znaš, ni ti nisi bio baš vatren u krevetu proteklih par godina. Zašto i ti ne bi otišao do njega i proverio može li ti pomoći?! Muž se složi s idejom. Nakon par tretmana, muž dođe kući, pocepa odeću sa sebe, podigne ženu i odnese je u spavaću sobu. • Ne miči se, odmah ću se vratiti. Ode do kupatila, vrati se za par minuta, skoči u krevet i vodi ljubav sa ženom kao nikad pre. Kaže žena: • Aaah, to je bilo predivno! • Čekaj malo! - kaže muž i ode još jednom do kupatila i vrati se u krevet na drugu rundu koja je bila još bolja od prve. Ženi se zavrtilo u glavi! Kaze muž opet: • Ne miči se, odmah ću se vratiti! - i ode. Ovaj put se žena polako na prstima došunja do kupaonice da vidi zašto joj muž stalno mora ići. Proviri kroz vrata i vidi njega kako stoji pred ogledalom i govori: • Ona nije moja žena. Ona nije moja žena. Ona nije moja žena!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3070 od 10.10.2017 : Plavuše
Zašto plavuša nosi reket u kafić? • Čula je da će joj konobarice servirati.
#3344 od 21.08.2019 : Svaštara
Krenuli petorica drugara na izlet sa ženama, pa jedan od njih umesto žene poveo švalerku. Neki od prijatelja ga upita: • Kako si mogao da provedeš švalerku sa sobom? Isto ga upita i drugi, i treći ..., a on odgovori: • Ja sam bar poveo svoju švalerku, a vi tuđe!
#846 od 12.12.2014 : Cigani
Ciga i Ciganka čekaju red ispred kardiološke ambulante: • Šta je tebi, gospođo, kakve probleme imaš? • Imam vaginu pektoris. A, ti, šta je tebi? • Ja imam penis mejker – kaže Ciga.
#17 od 11.03.2013 : Životinje
Imao čovek papagaja koji je puno psovao. Jedno veče dođu mu gosti, a on na brzinu uzme papagaja i stavi ga u frižider, da ga ne osramoti pred gostima. Večera prošla, ovaj zaboravi na papagaja i ode da spava. Kada se ujutro probudio otvori frižider i ugleda papagaja koji se sav sledio. Kaže on papagaju: • Ko to mene gledi? A papagaj će na to: • Pingvn pizda ti materina.
#2780 od 23.09.2016 : Svaštara
• Dođi večeras. Vino i večera pod svećama ... • Jao, što si romantičan! • Ma jok, juče mi isključili struju!
#1537 od 03.04.2015 : Lala i Sosa
Kaže Lala ženi: • E moja Ružo, zamisli da se zoveš Bosiljka. Dođe pop da sveti vodicu i kaže ti: Daj mi bosiljka - a ti, šta ćeš, moraš da mu daš ...
#2448 od 08.03.2016 : Svaštara
Čovek iznervirano otvara ulazna vrata ispred kojih stoje pijani momak i zbunjena devojka: • Momče, prvo sam ti rekao da dođete kući do ponoći, a sad je pola tri. Drugo, ... rekao sam da nema alkohola, a ti pijan dovodiš moju ćerku! I treće, rekao sam ti da ... čekaj bre ... idiote, ova devojka nije moja ćerka!
#807 od 06.12.2014 : Perica
Pita tata Pericu: • Zašto nisi u školi? • Nastavnica mi rekla da sam izgubljen slučaj. A zašto ti nisi na poslu? • Iz istog razloga kao i ti, samo meni je to rekao direktor.
#872 od 17.12.2014 : Perica
Vraća se Perica kući i s vrata govori: • Tata, mama, danas me učitelj po prvi put pohvalio! • Sjajno, šta je rekao? - upita otac. • Rekao je: Svi ste vi deco magarci, a ti si, Perice, najveći!
#1506 od 28.03.2015 : Piroćanci
Došao Piroćanac na benzinsku pumpu i kaže: • Sipaj mi dva litra benzina i jednu kap ulja ... A prodavac će njemu: • Hoćeš i da ti prdnem u gume?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo