pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Crna udovica

#439 od 17.06.2014 : Oglasi
Žena tridesetih godina, dva puta udovica, traži bogatog čoveka za brak, može i ružan. Šifra: Crna udovica.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2048 od 18.09.2015 : Pitalice
Zašto Internet ne može da zameni standardne štampane novine? • Zato što Internetom ne možeš da ubijaš muve.
#2961 od 09.02.2017 : Perica
Žali se Perica mami: • Mama, svi mi kažu da imam velike noge. • Nemaš, sine. Ajde sad idi ostavi patike u garažu, pa dođi da ručaš.
#800 od 05.12.2014 : Piroćanci
Za doručak, Piroćanac kaže svojoj deci: • Deco, ko hoće da jede, nek' jede, a ko neće - dajem mu dinar! Deca: • Hoćemo dinar! Za ručak ista situacija: • Deco, ko hoće da jede, nek' jede, a ko neće - dajem mu dinar! Deca: • Daj dinar! Uveče tatko vika: • Deco, ko hoće da večera, mora da plati dva dinara!
#1619 od 16.04.2015 : Perica
Dolazi mali perica iz škole sa krvavim nosem a majka ga pita: • Perice, zašto ti je krvav nos? A Perica će na to: • Jedan dečak me je ujeo za nos! • Ijuuuu crni sine! Pa jesi li ga zapamtio? • Naravno, imam njegovo uvo u džepu!
#999 od 31.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Psihijatar možda i može da pomogne, ali je psovanje jeftinije.
#3341 od 20.07.2019 : Svaštara
Lego sam pored nje u krevet, a ona me pita: • Jesi li ti pijan? • A, otkud znaš?! • Komšija, ... pa, ti živiš u stanu pored mog!
#1418 od 11.03.2015 : Mujo i Haso
• Dođi Haso, nešto važno da ti kažem! • Reci Mujo, šta je? • Angela Merkel dolazi u Sarajevo! • Pa što to meni pričaš, bolan, Mujo? Nisam ti ja Gavrilo Princip!
#2195 od 17.11.2015 : Perica
Pita učiteljica Pericu: • Perice, kad je vreme za berbu jabuka? • Kad komšija nije kod kuće!
#1035 od 06.01.2015 : Životinje
Pitali zeku koja mu je omiljena igra: • Šah – odgovori on. • Zašto šah? • To je jedina igra u kojoj mogu da pojedem lovca.
#384 od 07.12.2013 : Crni humor
Kaže Nik Vujičić Saši Matiću: • Hoćeš da dobiješ šamar? A ovaj će ljutito: • E baš bih voleo to da vidim!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo