pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zebra navija za Partizan

#2981 od 27.02.2017 : Aforizmi i grafiti
Zašto zebra navija za Partizan? • Zato što je konj!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2533 od 15.04.2016 : Aforizmi i grafiti
Nikad ne obaraj ruku sa momkom koji šest meseci nije imao devojku.
#350 od 19.08.2013 : Mujo i Haso
Budi se Mujo nakon opercije i na pitanje lekara kako se oseća odgovara: • Pa dobro, samo ne osećam noge. • E, morali smo da ih operemo.
#1885 od 13.07.2015 : Babe
Vode baba i deda ljubav. Kaže baba: • Ti, deda, kao mobilni. • Što? Je l' dobro vibriram? • Ma jok, nego izgubiš signal kad uđeš u tunel ...
#2114 od 21.10.2015 : Svaštara
Šetaju Adam i Eva rajskim vrtom i razgovaraju: • Evo, voliš li me? • Naravno, dragi, pa koga bih drugog?
#2996 od 14.03.2017 : Aforizmi i grafiti
Grafit na zidu u jednom školskom WC-u: • Kada sereš drži se za kvaku, jer voda nosi govna!
#2024 od 05.09.2015 : Svaštara
• Ko smo mi? • SRBI! • Šta hoćemo? • PETICIJU PROTIV RIJALITIJA! • Kad hoćemo? • Evo samo da vidimo koga će da izbace.
#2463 od 18.03.2016 : Plavuše
Sakrili se momak i plavuša u jednu kapiju i ljube se. Posle kraćeg vremena, momak se uzbudi i kaže plavuši: • Hajde da ti i ja zajedno uradimo nešto veoma bezobrazno. • Važi, hajde da im se pokakimo u kapiju! - predloži oduševljeno plavuša.
#292 od 26.06.2013 : Mujo i Haso
Odveo Mujo Fatu kod ginekologa kad će doktor: • Mujo, Fata je trudna. • Ma kakvi trudna! Pazio sam, doktore! • Eh, Mujo, pazio si! To ti je kao u saobraćaju - džaba ti paziš kad drugi ne pazi.
#2773 od 19.09.2016 : Bračni
Bračna svađa: • Kravo glupa, zašto si morala da kupiš dva para cipela? • Zato što krava ma četiri noge, magarče glupi !!!
#3298 od 14.11.2018 : Pitalice
Kako se deli slinarstvo? • Na rudarstvo, vajarstvo i streljaštvo!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo