dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Celim putem sam o tebi razmišljao

#772 od 04.12.2014 : Svaštara
Ide Milojko ulicom. U susret mu ide devojka: • Ah – pomisli on – kad bi ona moja Radojka imala takve noge. Posle nekoliko stotina metara, prolazi još jedna devojka: • Ah ... kad bi ona moja Radojka imala takve grudi! Posle nekih stotinak metara još jedna: • Ah ... kad bi ona moja Radojka imala takvu guzu! Stiže Milojko do kuće ... na kapiji stoji Radojka: • Ah Radojka ... celim putem sam o tebi razmišljao.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1645 od 21.04.2015 : Mujo i Haso
Dođe Mujo u bioskop i stane u red da kupi kartu. Prodavačica ga pita: • Šta to imate na ramenu? • To je moja vjeverica Maja, uvek ide sa mnom. - odgovori Mujo. • Žao mi je, - odgovori prodavačica - životinje ne smeju u bioskop! Mujo ode do WC-a i sakrije Maju u pantalone. Zatim se vrati, kupi ulaznicu i sedne u salu, pored dve starije udovice, Senade i Fate. Počne film, a Maja počne da se žali na neudoban položaj u pantalonama. Mujo otkopča pantalone, tako da je Maja mogla da podigne glavu i gleda film. • Fato - šapnu Senada. • Molim - kaže Fata, potpuno zaokupljena filmom. • Mislim da je ovaj što sedi do mene perverznjak. • Zašto tako misliš? - upita Fata. • Otkopčao je pantlone i izvadio ga! • Ma, ne sekiraj se - kaže Fata koja je i dalje zaokupljeno gledala u platno - U našim godinama videli smo ih mnogo, sigurno nije ništa drugačiji od drugih. Koji santimetar više ili manje ... • I ja sam isto tako mislila - kaže Senada - ali ovaj jede moje kokice!
#3201 od 11.03.2018 : Babe
Razgovaraju dve bake, pa prva kaže: • Sestro slatka, vidiš li ti kolika je kriza? • Jese, jeste - odgovori druga - baš malo pre, dok sam izlazila iz zgrade, videla sam tri momka kako puše jednu istu cigaru!
#2235 od 26.11.2015 : Studenti
Došao mladi student biologije par dana na selo, da sakuplja biljke za svoj herbarijum. Kako nikoga iz sela nije poznavao, upute ga seljani kod jedne udovice, da je priupita da li bi ga primila na konak. Udovica mlada, zgodna, smeška se i sve premerava mladića. Ovom bi malo nezgodno pa uze zvaničan ton i reče: • Gospođo, uveravam vas da sa mnom nećete imati nikakvih neprijatnosti. Ja sam intelektualac! Na kraju se oni nekako dogovore pa ga ona tako primi kod sebe u kuću. Sledećeg jutra izađe student na dvorište. Udovica poranila pa hrani živinu. Oko nje desetak koka i tri petla. Priupita on nju: • Nisu li tri petla malo previše za toliko koka? • Pa, baš i nisu. Onaj jedan tamo je pravi petao, a ova dvojica tu su više nekako ... intelektualci - odgovori mu ona preko ramena.
#1069 od 11.01.2015 : Svaštara
Doneo unuk dedi na poklon Viagru. • A šta ti je to, sinko? • To ti je, deda, pilula od koje ćeš se pred babom osećati kao mladić. • E sinko, ako valja šta ova tvoja viagra imaš od dede 100 eura. Sutradan, izlazi deda iz svoje sobe sav srećan i daje unuku 1100 eura. • Deda, pa ovo je mnogo više, rekao si samo 100 eura. • Pa to i jeste 100 eura od mene, hiljadarka ti je od babe!
#1114 od 17.01.2015 : Pitalice
Koje je najopasnije biće na planeti? • Žena na dijeti, u PMS-u, koja je nedavno prestala da puši.
#2299 od 18.12.2015 : Zemunci
Zemunac čestita prijatelju svetog Nikolu: • Znači brate, srećan Džoni.
#3330 od 14.04.2019 : Babe
Ulazi deda sa babom u apoteku i kaže apotekarki: • Molim vas dajte mi jedan Durex. Baba ga munu od pozadi: • Nije Durex, ... Fervex!
#300 od 26.06.2013 : Mujo i Haso
Vozi Mujo bicikl. Naiđe policajac i kaže mu: • Mujo, siđi sa bicikla, moraš da platiš kaznu. Sto dinara jer nemaš svetlo, još sto jer nemaš zvonce, još sto jer nemaš "mačje oko", sto jer ti ne rade kočnice ... A Mujo se smeje, sve se hvata za stomak. Pita ga policajac šta mu je, što se toliko smeje, a Mujo mu odgovara: • Eno ide Haso, on nema ni bicikl!
#1110 od 16.01.2015 : Studenti
Profesor objašnjava studentima osnove obdukcije: • Glavne su dve stvari. Prva je da pobedite gađenje i odvratnost - pazite sada. Profesor gurne prst u bulju lešu koji je ležao na stolu, izvadi ga i poliže ... • Hajde sada svi vi ponovite ovo. Prebledeli studenti svi ponove ovu radnju, stave lešu prst, pa polizu isti, jedva se uzdržavajući da ne se ne ispovraćaju. Profesor tada nastavi sa predavanjem: • Druga, isto tako važna stvar je koncentracija i pomno praćenje predavanja. Ja sam u analni otvor gurnuo kažiprst a polizao srednji prst. Dakle, dobro pazite ...
#2571 od 13.05.2016 : Pitalice
Kako je nastao bar-kod? • Etiopljani se slikali za porodičnu fotografiju!
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo