dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Veliki korak napred

#2030 od 06.09.2015 : Političari
Novi ministar daje svoj prvi interviju: • Prethodna Vlada nas je dovela na ivicu provalije. Obećavam da ćemo učiniti veliki korak napred.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1256 od 11.02.2015 : Piroćanci
Kladila se dva Piroćanca u dva dinara ko će duže da izdrži pod vodom. Udovice su podelile po dinar!
#2726 od 17.08.2016 : Pitalice
Koliko godina ima kasirka? • 29,99
#427 od 19.04.2014 : Studenti
• Hej ćao, ti beše ono završila književnost na Filološkom fakultetu, jel da? • Da, da ... sa prosekom 9,5! • Stvarno? Svaka čast, baš lepo! Nego, ... pošto su ti ovi krastavci i šargarepe?
#1544 od 04.04.2015 : Bračni
Pijani muž se posle ponoći vraća kući i još sa vrata se prodere: • Ženooo, šta si mi spremila? Ona se pope na stolicu i reče: • Recitaciju!
#3226 od 05.04.2018 : Aforizmi i grafiti
Natpis sa jednog nadgrobnog spomenika: • Ovde leži moja žena, a ja kod kuće počivam u miru!
#2275 od 06.12.2015 : Pitalice
Koja je razlika između frižidera i pedera? • Frižider ne prdne kada iz njega izvadiš kobasicu.
#151 od 16.03.2013 : Mujo i Haso
Pita Haso Muju: • Bolan Mujo, jesi l' ikada gled'o Fatu u oči dok si se seks'o? • Jesam ba, Haso. Bilo je strašno, ... stajala je na vratima, ... dok sam ja sa komšinicom Melvidom ...
#717 od 25.11.2014 : Svaštara
Hrabrost je kada dodeš kući u sred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u ruci, a ti je upitaš: • Čistiš ili se spremaš negde da odletiš?
#1806 od 21.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Inteligencija je sve više veštačka, ali su budale i dalje 100% prirodne.
#2106 od 13.10.2015 : Pitalice
Šta je to vrhunac pijanstva? • Vrhunac pijanstva je kad na svojoj svadbi zagrliš taštu i pitaš: Brko, jebeš li šta?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo