Dobro da me ne pita

#361 od 31.10.2013 : Mujo i Haso
Bio Ciga i imao tri deteta. Dva su bila krupna a treće sitno. Kad je Ciga bio na samrti, pita ženu:
• Je li ženo, kaži mi iskreno, je l' ovo treće dete moje?
Žena se zakune i reče da je njegovo. Kad je Ciga umro, žena mu okrete leđa pa reče:
• Dobro da me ne pita za prva dva ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 54 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1386 od 08.03.2015 : Piroćanci
Stopira Piroćanac sa troje dece. Naiđe neki biznismen sa ogromnim džipom i sažali se. Kada je Piroćanac počeo da priča, ovaj mu reče:
• Slušaj, ja vas Piroćance ne volim baš mnogo, nervira me kakvi ste i kako pričate, ali sam te povezao zbog dece. Ako do Beograda ne kažeš ni jednu reč daću ti 100 evra, a ako progovoriš ti meni 50.
Piroćanac se složi. Krene biznismen da vozi 200 na sat, da uleće u krivine, u makaze… Ali Piroćanac ni da bekne. Kada su konačno stigli u Beograd, kaže mu biznismen:
• Svaka čast evo ti tvojih 100 evra! Ali da mi kažeš kada ti je bilo najteže?
• Kada mi je ispalo ono najmlađe dete!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 48 Ocena: 
#2864 od 30.11.2016 : Perica
Učiteljica pita decu:
• Deco, znate li šta je to otrov za miševe?
A, Perica će ladno:
• To ti je učiteljice, mačka u prahu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 48 Ocena: 
#634 od 14.11.2014 : Pitalice
Zašto se patuljci stalno smeju dok igraju fudbal?
• Zato što ih trava golica po jajima.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 86 Ocena: 
#3058 od 15.09.2017 : Aforizmi i grafiti
Ja nikada ne koristim žmigavac, ... šta je koga briga kuda ja idem!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 58 Ocena: 
#2488 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Žene se bude zevajući, a muškarci sa erekcijom. Slučajnost?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 28 Ocena: 
#1318 od 22.02.2015 : Babe
Kaže baba dedi:
• Dragi, ti si totalno onemoćao.
• Ma nemoj! – reče deda. Seti se šta smo jedno drugom rekli pre 50 godina – da ću ja dizati tvoje noge, a ti moju alatku. Jel’ tako?
• Pa jeste. – potvrdi baba.
A deda će na to:
• Eee, vidiš, ja tvoje noge još uvek mogu da dignem, a ti moju alatku ne možeš! Pa ko je onda onemoćao?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 47 Ocena: 
#958 od 25.12.2014 : Svaštara
Pita Marica mamu:
• Mama, odakle dolaze bebe?
• Vidiš dušo ... mama i tata se prvo zaljube i venčaju. Onda se ljube i grle i vode ljubav. To znači da tata stavi svoj penis u maminu vaginu, i ... tako se dobije beba, dušo.
• Aaa, tako znači. Kad sam jednom ušla u vašu sobu, tatin penis je bio u tvojim ustima, šta se dobije kad se to radi?
• Zlatna ogrlica, dušo!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 26 Ocena: 
#114 od 15.03.2013 : Zemunci
Prolazi Zemunac pored prosjaka, i on mu onako jadan pruža ruku i kaže:
• Brate, nisam jeo tri dana ...
A Zemunac mu odgovara:
• Moraš, brate, makar na silu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 52 Ocena: 
#3200 od 10.03.2018 : Bračni
Žena je otišla u Brazil na dvonedeljnu obuku na koju ju je poslala firma. Muž ju je odveo na aerodrom i poželeo srećan put. Žena je na to odgovorila:
• Hvala ljubavi, šta želiš da ti donesem kao poklon?
Muž se nasmejao i rekao je:
• Brazilku, he-he.
Žena ništa nije rekla i otišla je da se ukrca u avion. Posle dve nedelje, muž je otišao da je pokupi na aerodromu i upitao ju je:
• Kako ti je bilo na putu, srculence moje?
• Sjajno, hvala.
• A šta je s mojim poklonom?
• Kakvim poklonom?
• Pa, ... poklon koji sam ti tražio, znaš, ... Brazilku, he-he.
• Ah, to. Vidiš, učinila sam sve što sam mogla. Sad moramo da čekamo devet meseci da vidimo hoće li biti Brazilka ili ... Brazilac.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 143 Ocena: 
#3300 od 23.12.2018 : Svaštara
Posle koncerta, operska diva razgovara s poznanicom:
• Bila sam fantastična. Je l` da? Moj glas je ispunio celu salu!
• Jeste, draga moja. Toliko ju je ispunio, da su mnogi izašli da naprave mesta za tvoj glas ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 98 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.