pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Šta je tu sumnjivo

#1913 od 22.07.2015 : Policajci
• Dobro, kako ste pretpostavili da je privedeni bio pijan, - pita sudija policajca. • Stajao je na sredini puta. • I što je tu sumnjivo? • Pokušavao je da podigne belu liniju ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3326 od 11.03.2019 : Mujo i Haso
Zove Mujo Fatu telefonom: • Alo, Fato, gde si? • Eto me u Zvorniku na Savi. • Kako na Savi kad u Zvorniku teče Drina?! • Čekaj ba, ... evo ti Save, pa neka ti on objasni!
#1447 od 16.03.2015 : Cigani
Kupio ugledni doktor veliki plac. Kupi i Ciga isti takav plac. Izgradi doktor kuću na placu. Izgradi i Ciga istu takvu kuću. Ozida doktor garažu. Ozidao i Ciga garažu. Stavio doktor lepu ogradu. Stavio i Ciga istu takvu ogradu. Prodaje doktor kuću za 150.000 €. Ciga prodaje kuću za 250.000 €. Ode doktor kod Cige i pita ga: • Dobro bre Cigo kako ti prodaješ istu kuću za 250.000 €, a ja za 150.000 €? • Meni je komšija doktor, a tebi Ciga.
#472 od 16.09.2014 : Svaštara
Kada ti žena kaže: • Ispravi me ako grešim. Ti ćuti, ne ispravljaj ništa! To je zamka!
#3228 od 07.04.2018 : Mujo i Haso
Žali se Haso Muji: • Hoću da kupim psa, Fata mi ne da ... • Misliš da pas hoće?!
#683 od 19.11.2014 : Životinje
Ide lisica šumom, gladna. Sve gleda gde će šta strpati u stomak ... tek se iz jednog grma začuje: • Kukurikuuuuuu!!! Lisica, presrećna, skoči u grm. Kad tamo, dohvati je meda, počne da je guzi i kaže: • Hehehehehehehe, otkad sam naučio ove strane jezike riba koliko 'oćeš!
#2549 od 29.04.2016 : Bračni
Žena kaže mužu: • Imam jednu dobru i jednu lošu vest. • Hajde prvo reci dobru. • Pa, ... dobra je da air bag radi!
#450 od 18.06.2014 : Studenti
Nakon odgovaranja pita student profesora: • Za koliko sam odgovorio, profesore? • Za deset. Pišem jedan, pamtim nula!
#1670 od 26.04.2015 : Bračni
Dolazi muž kući sa posla i pita ženu: • Draga, šta ima dobro za večeru? Žena pozirajući odgovara: • Možda ja ... • Draga, znaš da mi je doktor zabranio da jedem masno.
#2962 od 10.02.2017 : Piroćanci
Bila Piroćancu žena na moru i udavila se. Pronašli su je tek nakon tri godine i obavestili muža da su našli samo kostur oblepljen dagnjama. Ubrzo je stigao njegov odgovor: • Dagnje prodajem. Mamac vratite nazad u more!
#3220 od 30.03.2018 : Doktori
Žali se čovek lekaru: • Doktore, kad god se ujutru probudim, prvih pola sata loše se osećam. • Navij budilnik pola sata kasnije! - mirno mu odgovori doktor.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo